Їжа в подорож, що взяти в дорогу щоб не залишитись голодним

Що взяти в дорогу щоб не залишитись голодним

Сублімована їжа їDLO, локшина швидкого приготування чи суп з пакетику, що взяти з собою в породож чи мандрівку та що з’їсти на обід. Ми порівняли сублімовану їжу їDLO з локшиною швидкого приготування та супом з пакетику.

що взяти в дорогу з їжі

Що краще взяти в мандрівку в гори або просто в подорож на природу, щоб швидко та ситно поїсти в дорозі? Сублімована їжа для туристів чи проста локшина швидкого приготування або ж суп з пакету – давайте перевіряти.

Що таке сублімована їжа

Це їжа з якої витягнули зайву вологу, в наслідок чого вона стала легшою та компактнішою. Такий спосіб підготовки продуктів зовсім не впливає на смак, колір та калорійність страви. Сублімована їжа – хороший варіант для походів, оскільки зберігається довго та практично не важить. Також сублімована їжа не потребує холодильника для зберігання, що дуже зручно в подорожі.

Як обрати їжу для походу

Їжа для походів повинна бути легкою та займати мало місця але при цьому бути калорійною, щоб давати сили йти далі. А ще туристична їжа повинна просто та швидко готуватись. Саме тому сублімована їжа ідеально підходить по цим параметрам. Але чи смачно та корисно їсти таку їжу?

Читайте також: ПРАВДА львівське крафтове пиво від Lokal

Сьогодні у битві зійдуться: борщ від їDLO та томатний суп з пакетику. А на друге макарони від їDLO та проста локшина швидкого приготування.