Перейти до вмісту

Їжа в дорогу, що взяти в подорож щоб не залишитись голодним

Їжа в дорогу, що найкраще брати в подорож? Сублімована їжа їDLO, локшина швидкого приготування чи суп з пакетику, що взяти з собою в породож чи мандрівку та що з’їсти на обід. Ми порівняли сублімовану їжу їDLO з локшиною швидкого приготування та супом з пакетику.

Як харчуватись в поході чи подорожі – відео

що взяти в дорогу з їжі

Їжа в дорогу.

До цього питання потрібно максимально відповідально підійти, адже від цього буде залежити настрій у мандрівці і рівень сил. Що краще взяти в мандрівку в гори або просто в подорож на природу, щоб швидко та ситно поїсти в дорозі? Сублімована їжа для туристів чи проста локшина швидкого приготування або ж суп з пакету – давайте це перевіряти.

Що таке сублімована їжа

Це їжа з якої витягнули зайву вологу, в наслідок чого вона стала легшою та компактнішою. Такий спосіб підготовки продуктів зовсім не впливає на смак, колір та калорійність страви. Сублімована їжа – хороший варіант для походів, оскільки зберігається довго та практично не важить. Також сублімована їжа не потребує холодильника для зберігання, що дуже зручно в подорожі.

Як обрати їжу для походу

Їжа для походів повинна бути легкою та займати мало місця але при цьому бути калорійною, щоб давати сили йти далі. А ще туристична їжа повинна просто та швидко готуватись. Саме тому сублімована їжа ідеально підходить по цим параметрам. Але чи смачно та корисно їсти таку їжу?

Читайте також: ПРАВДА львівське крафтове пиво від Lokal

Сьогодні у битві зійдуться: борщ від їDLO та томатний суп з пакетику. А на друге макарони від їDLO та проста локшина швидкого приготування.