Перейти до вмісту

Як святкують Різдво у Львові

Перший запис у новому 2021 році про те, як святкують Різдво у Львові та як розважаються місцеві та туристи у Львові у ці дні.

Як святкують Різдво у Львові

Що подивитись у Львові та що відбувається у місті на Різдво. А також як живе місто Львів в період зимових свят та що цікавого я побачив дивість у новому відео про Різдво у Львові.

Різдво як і Великдень притягують туристів зі всіх куточкіх світу та України. Бо саме у Львові можна по справжньому відчути дух свята та класичного Різдва. У цей час місто пахне корицею та вином, навколо Ратуші розгортається Різдвяний базар та каток і по цілому місту ходять колядники з вертепом.

По два боки від Ратуші та біля Оперного театру розкинулись ряди з різними смаколиками, лунає святкова музика, а у туристів розбігаються очі від вибору страв та напоїв. Доведеться трішки постояти у черці за новою порцією кави, медовухи чи глінтвейну, але це не є щось погане. Різдвяний аромат, шалена атмосфера свята, смачна їжа та гарячі напої усе згладжують.

Читайте також коли їхати до Львова.

І хоч цього року Різдво у Львові без снігу – це не робить його менш цікавим та чарівним. Як і завжди ярмарки працювали, хоча туристів цього року у місті було значно менше. Але це логічно, адже дію карантину ніхто не обмежував.

Приїхати на Різдво у Львів, це ще й гарна можливість завести нових друзів, гарно відпочити та посвяткувати. На Різдво у Львові відчуваються справжні Українські традиції, що для деяких меншакців України є незвично в силу певних особливостей. Тому це одна з причини чому певно і їдуть туристи у місто саме взимку у період свят.