Як шукати та де купити дешеві авіаквитки

де шукати дешеві авіаквитки

Економлячи на вартості авіаквитків можна подорожувати частіше а ніж 1-2 рази на рік. Але як та де шукати та купувати дешеві авіаквитки? Що ж давайте розбиратись у цьому питанні.

Я зібрав 6 порад як шукати та купити дешеві квитки на літак, що допомагають мені економити на перельотах.

Де шукати та купувати дешеві авіаквитки

Вартість авіаквитків залеживіть від багатьох факторів: дня тижня, сезонності, популярності напрямку, кількості днів до вильоту, ну і самої авіакомпанії.

Існує теорія, що найкраще купувати авіквитки вночі або рановранці, до початку робочого дня. Авіакомпанії аналізують трафік сайту, і якщо одночасно багато людей шукають квитки, вони піднімають ціни автоматично. Також, з вівторка на середу ціни можуть опускатись, логічного пояснення цьому я не чув.

Плануючи подорож обирайте гнучкі дати, +/- 3 дні до бажаної дати відпочинку. У п’ятницю, на вихідні та свята ціни будуть вищими, а от в понеділок вони знову опустяться, тому краще починати відпустку з понеділка. Також ціни на ранні вильоти теж зазвичай коштують більше.

Коли найкращі ціни на переліт

Найкращі ціни на авіквитки бувають за 2-3 місяці до відправлення, саме тоді я і раджу купувати. Також не забувайте про розпродажі та запуск нових напрямків. Зазвичай на анонсований новий напрямок на початку ціни значно нижчі.

Купуйти відразу квитки у дві сторони, так буде дешевше ну або комбінуйте переліт від різних перевізників, але закладайте мінімум 2 години між рейсами. Лоукостери мають здатність запізнюватись. При пошуку та бронюванні авіаквитків користуйтесь анонімною вкладкою браузера, бо авіакомпанії можуть підняти ціну в залежності від вашої історії браузера.

Лоукостери – дешеві авіаквитки але не завжди

Лоукостери – це наше все, адже їх ціни на перельоти набагато нижчі і географія напрямків більша. Ціни на преліт стартують від 5 євро, що є значно дешевше за автобус або ж поїзд. Але зазвичай прилітають лоукостери не у основні аеропорти міста, тому, окрім вартості квитка треба ще порахувати трансфер, який іноді коштує дорожче за переліт.

Сайти для пошуку дешевих авіаквитків

Для зручного пошуку квитків використовуйте пошукові сайти, що агрегують інформацію від більшості авіакомпаній. Раджу звернути увагу на 2 такий сайти: Kiwi та Skyscanner. Ці агрегатори покажуть ціни за обраним напрямком відразу по усім авіакомпаніям, а календар цін допоможе обрати найдешевший варіант. Вам залишається лише обрати найкращий варіант та оплатити квитки.