Перейти до вмісту

Як штучний інтелект створив мені відео

Задався питанням, чи може штучний інтелект створити відео для мого каналу, що для цього потрібно, які сервіси чи програми для цього існують і чи дуже це складно взагалі реалізувати.

штучний інтелект СhatGPT згенерував текст, AI D-ID створив аватар який озвучив відео, а нейромережа Midjourney створила прев’ю для відео

AI для створення контенту

Я використав AI СhatGPT, нейромережу Midjourney та D-ID для створення повноцінного відео. Кожна з цих програм виконала своє завдання та показала на що здатний штучний інтелект на даному етапі.

Так штучний інтелект СhatGPT згенерував текст, AI D-ID створив аватар який озвучив відео, а нейромережа Midjourney створила прев’ю для відео. Звичайно, що без моєї допомоги не обійшлось, бо хтось мав це діло якось об’єднати, хоча, думаю, що з часом і це зможе штучний інтелект.

Читайте також: ChatGPT українською – чи підійде для YouTube

Загалом створити відео за допомогою штучного інтелекту не було складним завданням, проте якість цього контенту викликає багато запитань. По часу я витратив години 3 на це, це з пошуком ідей, підбіром матеріалів та монтажем. Що з цього вийшло – оцініть самостійно. З розвитком штучного інтелекту якість контенту буде покращуватись, і це лише питання часу.