Перейти до вмісту

Як подорожувати дешево

Як дешево подорожувати, як знайти дешеве житло, квитки чи трансфер користуючись лише телефоном. Бюджетний відпочинок не означає, що відпочинок буде поганим, просто треба вміти знаходити хороші варіанти і для цього мені потрібен лише телефон.

Як подорожувати дешево – відео

як дешево подорожувати

Програми для бюджетного відпочинку на телефон

Подорожі займають важливе значення в житті кожної людини. Це можливість побачити нові країни та міста, завести нових друзів або навіть зустріти другу половинку. І звичайно, що відпочити у гарному місці та просто переключитись від робочих проблем та життєвих негараздів.

У цьому відео я детально розповім які додатки для планування відпочинку встановлені у мене на телефоні і чим вони корисні. Як за допомогою телефону я дешево подорожую та планую відпочинок. І так, усі ці додатки безкоштовні, популярні та перевірені часом.

Я знаходжу та купляю квитки на літак чи автобус, бронюю житло, оплачую трансфер та таксі користуючиль лише телефоном. Також телефон я використовую як навігатор та за допомогою нього шукаю цікаві і незвичні місця та локації для фото та відео.

Рекомендую підписатись на мій YouTube канал Нотатник Мандрівника.

Ці корисні додатки для мандрівників полегшать ваше життя та допоможуть повністю запланувати відпочинок та усе забронювати.