Перейти до вмісту

Як купувати авіаквитки дешево

Економлячи на вартості авіаквитків можна подорожувати частіше а ніж 1-2 рази на рік. Але де шукати та як купувати авіаквитки дешево? Що ж давайте розбиратись у цьому питанні.

Я зібрав 6 порад як шукати та як купувати авіаквитки дешево, що допомагають мені економити на перельотах.

Як купувати авіаквитки дешево – відео

Як купувати авіаквитки дешево та де шукати дешеві авіаквитки

Чекліст як купувати авіаквитки дешево:

  • не прив’язуватись до конкретних дат та бути гнучким;
  • починати моніторити ціни на квитки завчасно;
  • перевіряти усі доступні сайти та авіакомпанії;
  • рахувати витрати на трансфер та додатковий багаж.

Вартість авіаквитків залеживіть від багатьох факторів: дня тижня, сезонності, популярності напрямку, кількості днів до вильоту, ну і самої авіакомпанії.

Як купувати авіаквитки дешево

Існує теорія, що найкраще купувати дешеві авіквитки вночі або рановранці, до початку робочого дня. Авіакомпанії аналізують трафік сайту, і якщо одночасно багато людей шукають квитки, вони піднімають ціни автоматично. Також, з вівторка на середу ціни можуть опускатись, логічного пояснення цьому я не чув.

Плануючи подорож обирайте гнучкі дати, +/- 3 дні до бажаної дати відпочинку. У п’ятницю, на вихідні та свята ціни будуть вищими, а от в понеділок вони знову опустяться, тому краще починати відпустку з понеділка. Також ціни на ранні вильоти теж зазвичай коштують більше.

Коли найкращі ціни на переліт

Найкращі ціни на авіквитки бувають за 2-3 місяці до відправлення, саме тоді я і раджу купувати. Також не забувайте про розпродажі та запуск нових напрямків. Зазвичай на анонсований новий напрямок на початку ціни значно нижчі.

Купуйти відразу квитки у дві сторони, так буде дешевше ну або комбінуйте переліт від різних перевізників, але закладайте мінімум 2 години між рейсами. Лоукостери мають здатність запізнюватись. При пошуку та бронюванні авіаквитків користуйтесь анонімною вкладкою браузера, бо авіакомпанії можуть підняти ціну в залежності від вашої історії браузера.

Лоукостери – дешеві авіаквитки але не завжди

Лоукостери – це наше все, адже їх ціни на перельоти набагато нижчі і географія напрямків більша. Ціни на преліт стартують від 5 євро, що є значно дешевше за автобус або ж поїзд. Ну і звичайно це комфортніше, бо час на переліт значно менший за будь-який інший транспорт. Особливо добре це помітно та цінно на довгий відстанях.

Але лоукостер – це лише на перший погляд дешеві авіаквитки. Зазвичай прилітають лоукостери не у основні аеропорти міста, тому, окрім вартості квитка треба ще порахувати трансфер, який іноді коштує дорожче за переліт.

Загалом дешеві лоукост авіквитки – варіант дуже привабливий та доступний. Головне пам’ятати, що додатковий багаж коштує дорого, а трансфер іноді може обійтись значно дорожче за квиток на літак.

Читайте також: Куди поїхати в Україні

Сайти для пошуку дешевих авіаквитків

Для зручного пошуку квитків використовуйте пошукові сайти, що агрегують інформацію від більшості авіакомпаній. Раджу звернути увагу на 2 такий сайти: Kiwi та Skyscanner. Ці агрегатори покажуть ціни за обраним напрямком відразу по усім авіакомпаніям, а календар цін допоможе обрати найдешевший варіант. Вам залишається лише обрати найкращий варіант та оплатити квитки.