Перейти до вмісту

Wizz Air, як повернути гроші за скасований рейс

Wizzair повернення квитків, як повернути гроші за куплені квитки у WizzAir та як повернути гроші за скасований рейс – особливо актуальні запитання в сучасних реаліях Covid-19. Коли практично уся Європа на карантині, майже усі рейси скасовані, а разом з ними і заплановані відпустки

Wizz Air повернення квитків – відео

Wizzair повернення квитків

Ви вже давно спланували усю поїздку, забронювали житло, взяли машину в оренду, виписали все, що хочете відвідати та подивитись, а тут така підстава – Wizz Air скасував рейс.

Я і сам зіштовхнувся з цією проблемою, бо теж мав куплені квитки і вже навіть спланував що, як і де я буду дивитись та покажу вам у наступному влозі. Довелось відкласти у шафу спаковану валізу та почати досліджувати тему повернення грошей за придбані квитки.

Довго шукати відповіді не довелось, бо WizzAir сам написав про скасування рейсу і запропонував декілька варіантів вирішення цієї проблеми. Сталось це десь за місяць часу до вильоту, я отримав на пошту лист від авіакомпанії в якому йшлось про відміну мого рейсу та 3 способи повернення коштів.

Варіанти повернення грошей та квитків за скасований рейс Wizz Air:

Авіакомпанія Wizz Air пропонує туристам на вибір три варіанти повернення грошей за скасований рейс з їх сторони. Про них ми детальніше поговоримо у цій статті. Який саме варіант обрати вам – це вже ваше рішення, а щоб його зробити треба знати усі нюанси, що з цим пов’язані.

Безкоштовне перебронювання квитків Wizz Air

Перший варіант – це безкоштовне перебронювання квитків на іншу дату або рейс. Авіакомпанія пропонує обрати інший рейс та дати за 14 днів до або 60 днів після скасованого рейсу. Як на мене такий собі варіант, особливо зараз.

Повернення коштів на Wizz рахунок

Другий варіант – повернення коштів на Wizz рахунок. Щоб пропозиція звучала цікавішою, WizzAir повертає цілих 120% витрачених коштів на віртуальний рахунок, якими в подальшому можна оплачувати квитки у повній вартості протягом наступних двох років.

Читайте також: Як обманюють туристів, та як не дати себе ошукати

Виведення коштів з Wizz Air на картковий рахунок

Третій варіант – виведення коштів на картковий рахунок. Останній варіант таки дозволяє отримати власні кошки на банківську картку. Щоб це зробити спочатку всерівно доведеться вивести кошти на Wizz рахунок. Ця процедура займає 2 дні та доступна в особистому кабінеті на сайті WizzAir. Компанія все ще сподівається, що ви передумаєте забирати свої гроші та скористаєтесь ними в майбутньому. Після цього у тому ж особистому кабінеті стане доступна опція виведення грошей на банківську карту.

Виводячи гроші на карточку 20% бонусів нараховуватись не будуть, вам зарахують лише повну вартість квитків, по часу ця процедура може займати до 30 робочих днів.