Перейти до вмісту

Ведмежий притулок Домажир

Ведмежий притулок Домажир – це ідеальний варіант для поїздки зі Львова на вихідні. Підійде такий відпочинок, як для сімейної подорожі з дітьми, так і для веселої компанії друзів. Адже це хороша можливість відпочити на природі, подихати свіжим повітрям та побачити справжніх ведмедів.

Ведмежий притулок Домажир – відео

ведмежий притулок Домажир

Як доїхати у ведмежий притулок Домажир

Їхати у ведмежий притулок найкраще на власному автомобілі. Звичайно, що можна і на автобусі, але прямого сполучення я не знаходив, хіба шукати маршрутки місцевого сполучення або ж взяти таксі. Їхати зі Львова у притулок 35-50 хв або десь 22 кілометри, тому таксі дорого не обійдеться.

Найкраще почати подорож рано вранці, бо місце популярне, а тому на вході у каси будуть черги. Ну і не так жарко ще буде.

Що подивитись у Домажирі?

В першу чергу це ведмеді, їх тут цілих 22 особи та дика природа хвойного лісу. Ведмежий притулок Домажир займає 7,7 га землі, де створені усі умови для комфортного проживання ведмедів. Ба більше, умови притулку максимально наближені до дикої природи, щоб тварини не відчували дискомфорту. Варто зазначити, що усі тварини врятовані та перевезені сюди з цирків, ресторанів або ж приватних зоопарків, де з ними жорстоко поводились.

Заснований центр реабілітації бурих ведмедів у 2013 році, а з 2017 відкритий для усіх відвідувачів. Спочатку деякий час новоприбулі ведмеді проживають на карантині та поступово адаптовуються до нових умов. І лише потім їх переводять у просторі вольєри, хоча вольєрами це важко назвати, адже територія дуже велика. Тут є і басейни де ведмеді можуть плавати, і гойдалки для розвах косолапих. Одним словом, про старі тісні клітки можна забути.

На території комплексу також діє лісова школа для дітей, сувенірний магазин та кафе, де можна відпочити та смачно поїсти. Додатково можна замовити індивідуальну або групову екскурсію.

Вартість квитків Домажир

Вартість квитків для дорослих у ведмежий притулок Домажир 100 грн, діти до 6 років проходять безкоштовно, екскурсії оплачуються додатково. Ціни актуальні на березень 2021 року, тому краще перевіряйте інформацію на офісійному сайті.

Працює ведмежий притулок щодня з 10 до 19 години. Адреса: Львівська область, Яворівський район, с. Жорниська, вул. Ведмежий край, 1.

Читайте також: куди поїхати зі Львова на 1 день

Нотатник мандрівника однозначно рекомендує відвідати Домажир та провести тут декілька годин, а також рекомендуємо підписатись на наш youtube канал.