Перейти до вмісту

Укрзалізниця запускає двоповерховий електропоїзд Skoda з Києва до Львова

Вітчизняний перевізник “Укрзалізниця” анонсував запуск нового потяга Київ – Львів, це буде двоповерховий електропоїзд виробництва Skoda.

Починаючи з 30 грудня 2021 року АТ “Укрзалізниця” відправить у перший рейс двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом Київ-Львів. З Києва потяг відправлятиметься о 16:41 і прибуватиме до Львова о 00:45″, – йдеться у повідомленні.

Потяг матиме лише три зупинки по маршруту. Електропотяг зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький та Тернопіль. А час в дорозі займе 8 годин.

Пасажирам доступні 3 класи продажу квитків. Найдешевний 3 клас коштуватиме від 211 грн (бокові місця), а найдорожчий 1 клас – 799 грн.

Це сучасний потяг виробництва Skoda. Його вагони обладнані розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира. Також передбачені пеленальні столики, пандуси та місця для перевезення людей з інвалідністю. Для власників велосипедів також доступні спеціальні місця. Системи відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами теж передбачені у цьому потязі.

Це відремонтований потяг чеського виробництва Skoda побудови 2012 року, ремонт здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод».