Перейти до вмісту

Україномовний блог про подорожі

Шукаєте україномовний контент в ютуб, хочете знайти україномовний блог про подорожі, тоді це ми. Так – це самореклама каналу Нотатник Мандрівника, бо треба про себе заявляти світу.

Чому саме наш канал про подорожі, бо це наша стихія і нам є про що розповісти. Ми з власного досвіду даємо перевірені поради та ділимось секретами бюджетного відпочинку, цікавими локаціями та незвичними місцями.

І хоч до списку найкращих тревел блогів у youtube ми ще не входимо, це не означає, що ми гірші, просто про нас ще мало знають. Ми знімаємо відео про цікаві місця України та світу, а також ділимось туристичними порадами та лайфхаками з вами, дорогі друзі. Також є огляди усього, що має відношення до туризму та просто цікаві туристичні відео.

Наша аудиторія постійно зростає, що не може не радувати, ми це дуже цінуємо та поважаємо, бо разом робимо український youtube кращим. А головне, що усі відео на каналі виключно українською мовою. Погодьтесь, блогерів багато, а контенту саме українською вкрай мало.

Відео на каналі виходять регулярно, контент різноплановий та цікавий. До прикладу ми записали відео, як дешево подорожувати, а недавно вийшов ролик про безпеку в подорожах. Якщо плануєте поїхати зі Львова кудись на день, або хочете поїхати до Львова – про це теж у нас є багато відео. А про цікаві місця в Європі взагалі згадувати не будемо, цього контенту до карантину ми багато назнімали.

То ж, запрошуємо підписатись на канал, ділитись коментарями та ставити свої вподобайки.