Перейти до вмісту

Скасовано самоізоляцію і тестування для туристів, які повертаються з-за кордону

Уряд України відмінив самоізоляцію та тестування для туристів, що повертаються з-за кордону у зв’язку з встановленням “зеленого” рівня епідемічної небезпеки на всій території країни. Про це поінформували в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України.

Учора, 16 червня, згідно із рішенням Кабінету Міністрів України на всій території країни почав діяти “зелений” рівень епідемічної небезпеки. Що дозволяє перетин державного кордону з будь-яких країн безперешкодно для громадян України. Скасування вимог про тест і самоізоляцію також стосується іноземців, котрі мають право постійного проживання на території України.

Тобто скасовується загальна вимога самоізоляції при поверненні громадян України додому, а отже немає необхідності робити ПЛР-тест для припинення самоізоляції.

“Згідно зі спільним рішенням Мінцифри із МОЗ, відтепер не потрібно буде встановлювати мобільний застосунок “Вдома” при поверненні з-за кордону до України”, – уточнює у своєму повідомленні Міністерство цифрової трансформації.”

Читайте також: Куди поїхати в Україні

Таке послаблення діятиме, допоки Україна перебуватиме в “зеленій” зоні карантину. У разі зміни епідемічного рівня вимога тесту або самоізоляції повернеться, незалежно від країни прибуття. Під час засідання уряду 16 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль також заявив про продовження адаптивного карантину в Україні до 31 серпня.