Перейти до вмісту

Шкідливі поради туристам

Добірка веселих, але шкідливих порад туристам, як зробити відпочинок незабутнім. Я зібрав 9 порад, дотримуючись яких, ви точно не відпочинете, витратите зайві гроші, натрете ноги та захворієте.

Поради туристам – відео

Шкідливі поради туристам

Перша шкідлива порада туристам – нічого і ніколи не бронювати заздалегідь, потрібно максимально довго тягнути з купівлею квитків і готелів до останнього, бо кажуть, що в ніч перед відпусткою ціни падають на 50%.

Друга шкідлива порада туристам – беріть в подорож побільше готівки! І обов’язково кладіть усе в одну кишеню або гаманець. Для чого взагалі вам возитися з банківськими картами та запам’ятовувати пінкод, краще записати його на звороті карти.

Третя шкідлива порада туристам – як тільки літак приземлиться, відшпиліть пасок безпеки, включіть телефон і почніть кричати: «Галя, я прилетів!». Першим встаньте і почніть діставати речі з багажної полиці. Ігноруйте усі прохання зайняти своє місце, адже з літака випускають тільки перших трьох пасажирів.

Четверта шкідлива порада туристам – одягайте на себе усі хутра, золото і діаманти і обов’язково взуття на шпильці. Можна почати ще в літаку, нехай все на курорті бачать, що ви – заможній турист. Бо інакше навіщо тоді взагалі їхати відпочивати на курорт?

П’ята шкідлива порада туристам – правильно складайте речі у валізу: на дно покладіть закордонний паспорт, потім теплі речі (запасну шубу) і утрамбуйте все праскою та чайником. Вуаля! Тепер, коли в аеропорту вас попросять показати документи, ви зможете продемонструвати усе багатство валізи туристам та митникам.

Шоста шкідлива порада туристам – ліки в подорож, то для слабаків та зайвий вантаж! Ну ви ж здорова людина, навіщо вам то тягати? Та й що може трапитися з вами під час подорожі? Зі своїм організмом ви завжди можете домовитися, правда?

Сьома шкідлива порада туристам – ні в якому разі не оформляйте страхівку. Це ж просто видурювання грошей! Відповідно до теорії ймовірності, ваші шанси постраждати під час подорожі – 50:50. Та й чому завжди потрібно думати про погане?

Читайте також: Куди поїхати в Україні

Восьма шкідлива порада туристам – незалежно від країни звертайтеся до всіх своєю мовою і бажано голосно. То всі мають вчити вашу і це їхні проблеми, ви платите гроші, ви і замовляєте музику! Лише найледачіші вивчають англійську і запитують дорогу у місцевих жителів. Але легкі шляхи то не для нас!

Дев’ята шкідлива порада туристам – ніколи не відмовляйте собі в задоволеннях. Коли ще, якщо не під час відпустки, можна пити скільки влізе. Купання «під мухою» подарує дивовижні відчуття, а інші туристи нехай не обурюються з приводу вашої поведінки, а приєднаються до вас. Співати «Сердючку» серед античних пам’яток найкраще у веселій компанії.