Перейти до вмісту

Що подивитись в Копенгагені та Мальме маючи два дні.

На одному відомому сайті з пошуку дешевих авіаквитків знайшов хороший варіант Краків-Мальме. Довго не думаючи ми з подругою вирішили полетіти в Мальме з перспективою побачити ще Копенгаген. З Мальме в Копенгаген дістатись можна декількома способами, ми обрали автобус. А що подивитись в Копенгагені та Мальме маючи два дні читайте далі.

Що подивитись в Копенгагені та Мальме маючи два дні.

Що подивитись в Копенгагені та Мальме маючи два дні.

Автобус з Мальме в Копенгаген коштував 5 євро та займав 1 годину їзди. Що подивитись в Мальме та Копенгагені ми знали відразу. Виписали в блокнот цікаві місця в Мальме та Копенгагені, встановили на всякий випадок навігатор на телефон і вирушили в подорож.

Реально Мальме можна побачити за 1 день, а от на Копенгаген краще виділити 2 дні. У нашому випадку ми планували екскурсію в Мальме та Копенгаген по 1 дню.

Ратуша в Копенгагені.
Як і у всіх містах в Копенгагені теж є своя ратуша. На вершині її 105-метрової вежі знаходиться оглядовий майданчик, з якого відкривається просто фантастичний вид на місто.

Вільне місто Христианія – це справжня маленька держава в серці Копенгагена. Вільна та особлива атмосфера, неповторний колорит, сувеніри ручної роботи приваблює сюди туристів. Христианія – це можливість поринути у світ хіпі, діаметрально протилежний охайному і «правильному» Копенгагену.

Замок Розенборг в Копенгагені.
Замок Розенборг – найстарішим в країні. Колишня резиденція данських королів, збудована за наказом короля Крістіана IV на околиці Копенгагена.

Звичайно не можна не згадати про скульптуру русалоньки.
Сотні тисяч туристів з усіх країн їдуть сюди, щоб подивитися на цю витончену скульптуру на набережній Лангелінье.

Читайте також: Мілан, що подивитись та куди піти.

Фортеця Кастеллет в Копенгагені теж цікава пам’ятка.
Фортеця Кастеллет побудована у формі пентаграми, цікава тим, що це одна з найкраще збережених зіркоподібних фортець в Європі. Ця фортеця діє і зараз.

Гарного перегляду 🙂