Перейти до вмісту

Що не можна робити в країнах Європи і який штраф за це загрожує?

У кожній країні діють свої правила та обмеження, як і штрафи за їх недотримання. Що не можна робити в країнах Європи про це розповідаємо у новій добірці порад туристам. Все більше країн відкривають свої кордони для туристів, тому це питання з правилами та штрафами актуальне знову.

Що не можна робити в країнах Європи та які штрафи за порушення.

Зазвичай заборони очевидні: не порушувати спокій, не смітити, не вживати алкоголь в публічних місцях але іноді трапляються зовсім екзотичні правила та вийнятки. Щоб ваша відпустка запам’яталась лише у позитивному світлі, а гаманець не став легшим варто знати локальні умови, нюанси та заборони. А розпочнемо ми добірку з країни, що є п’ятою в світі за відвідуваністю і четвертою по прибутку з туризму.

Правила та штрафи в Італії

Рим притягує туристів зі всіх куточків планети. Мабуть кожен мріяв тут побувати та побачити на власні очі красу архітектури та відчути дух старовинного міста. Це перше місто в країні по кількості туристів в рік і не дивно, що саме в Римі діють дивні заборони.

За купання у фонтанах Риму вам загрожує немаленький штраф у розмірі від 450 євро. Миття ніг або тварин теж підпадаються під штраф. Також бажання поїсти біля фонтану теж може обертутись туристу сплатою штрафу.

Заборона їсти у публічних місцях стосується не тільки Риму, у Венеції за звичайний пікнік туристу теж загрожує штраф. Він тут менший, але зайвих 100 євро витрачати якось не хочеться. І не пробуйте годувати у Венеції на площі Сан-Марко голубів, адже за це теж ви заплатите штраф у розмірі від 50 до 200 євро.

Якщо плануєте відвідати Мілан, то пропонуємо переглянути наше відео теж.

Правила та штрафи в Іспанії

Іспанія не відстає від сусідки Італії по кількості та різноманіттю дивних штрафів. На Майорці не варто використовувати пляжний душ не за призначенням. Хочеш помити під душем яблуко, готуй 750 євро і мий собі на здоров’я.

Не знаю як ви, а я точно не хотів би сперечатись з іспанською поліцією, а тому краще відразу купити у супермаркеті просту воду за 50 центів і не випробовувати долю.

На одному з топових курортів Майорки – Магалуфі діє дуже дивна, на перший погляд, заборона. На пляжах курорту заборонено будувати замки з піску. За таку творчість можуть оштрафувати на 100 євро. Логіка проста – це може заважати роботі рятувальників.

Правила та штрафи в Бельгії

Тиха і спокійна на перший погляд Бельгія теж потрапила до цього списку.

На вокзалі Бельгії не можна забувати сумки (таке враження, що хтось навмисно може забути свій багаж). Якщо дізнаються чиї це речі, власнику доведеться заплатити 100 євро у місцевий бюджет. Ця заборона теж логічна, як і попередня у Магалуфі. За допомогою штрафів в країні борються з кількістю підозрілих валіз в громадських місцях.

Ще одна, ну дуже дивна, заборона в країні. Якщо будете в Бельгії взимку, пам’ятайте, що там заборонено кидатися сніжками. За порушення оштрафують мінімум на 100 євро.

Якщо плануєте відвідати Брюссель, то пропонуємо переглянути наше відео теж.

Правила та штрафи в Швейцарії

Найдивніший штраф з цієї добірки діє у Швейцарії. Місцева влада гірського села Бергюн (це невелика комуна на південному сході Швейцарії з населенням близько 500 осіб) заборонили туристам фотографувати це селище через його краєвиди. Мовляв, знімки Бергюн в соціальних мережах можуть зробити інших людей (які не живуть там, або ніколи там не були) нещасними. Штраф за порушення невеликий – усього 5 євро, отримані кошти йдуть на охорону природи. Цікаво чи розсилаються вони потім ці штрафи туристам, що виклали фото у instagram?

Читайте також: Куди поїхати в Україні

Подорожуйте яскраво, багато і цікаво. А щоб ваша подорож була без зайвих “пригод” дотримуйтесь наших порад і підписуйтесь на канал нотатник мандрівника в youtube.