Перейти до вмісту

Привітання з Новим 2022 роком та підсумки року

  • 2021

Спонтанне відео без особливої підготовки, що вже стало традицією на цьому каналі. Не знаю як у вас, а у мене все швидше і швидше пролітає рік. Наче тільки розпочався, а все, все – кінець, Настав час знову підводити підсумки року.

Підсумки 2021 року

Це був рік без якихось особливих “Вау” подорожей, звичайно, що було багато подій та змін але в цілому хороший такий рік. До карантину ми вже усі позвикали, почали більше подорожувати Україною, навчились ходити в масках, нарешті, ну і показувати на вході кюаркоди.

За 2021 рік я випустив 18 відео, це не багато і не мало, але точно менше запланованого. На це було багато причин, одна з них – зміна роботи, а відповідно і менше вільного часу. Ну і моя лінь теж безумовно цьому сприяла. Але не переживайте, у мене є ще в запасі декілька відзнятих відео, що чекають на монтаж.

У 2022 році вийде влог з Лондона – це, до речі, єдина моя подорож за кордон за рік часу, декілька оглядів Бір Патруля вже відзнято, а також буде відео з ще 1 мандрівки по Україні, але усьому свій час.

За цей рік канал Нотатник Мандрівника значно виріс, наше ком’юніті нараховує майже 2000 тисячі підписників, що регулярно і не дуже регулярно але все ж дивляться мої відео. По статистиці все ж більшість переглядів без підписки і цей момент треба виправити.

Цього року ми отримали 57 тисяч переглядів або ж понад 2000 годин. Якщо розкинути цю цифру на рік, то вийде майже 5,5 годин переглядів щодня. Майже повний робочий день виходить. Цього ще недостатньо щоб підключити монетизацію та почати нарешті конвертувати затрати часу та зусиль у вічнозелені.

Щоб ви розуміли про які шалені гроші йде мова – це приблизно 1-2 долари в місяць, якщо к-сть переглядів не зміниться. А значить мені знадобиться вічність, щоб окупити камеру, світло, звук, крафтове пиво, яке теж коштує не дешево.

Минулого року на каналі з’явилась ще 1 нова рубрика “Львів без слів” – це відео де я нічого не розповідаю, а лише показую місто та його людей. Вам зайшов такий формат, що не може мене не радувати. Признаюсь чесно я трішки сумнівався чи цікаво буде дивитись відео де немає сильної динаміки та озвучки. А можливо відсутність мене у кадрі допомагає, адже кількість переглядів та лайків говорить що все ок. Зрештою на каналі я викладаю те, що цікаво мені і дякую, що наші смаки співпадають.

У 2021 році ютуб зробив аналог тіктоку та інстаграм сторіс і я теж почав викладати ютуб шортс, щоб подивитись що воно таке. Деякі з них залітали у рекомендації, приносили тисячі переглядів хоч і не приносили мені годин переглядів у загальну статистику каналу. Але географія підписників та переглядів від цього точно збільшилась – мене дивляться в Індії, Пакистані, Франції, Мексиці, Канаді і ще понад 20 країн є у цьому списку. Не знаю правда, що вони там розуміють, але перегляди є, а дизлайків немає.

Найпопулярнішим відео на каналі за минулий рік стало відео про Тайлора Андерсона та його конфлікт з плюсами. Я не планував його записувати і не хотів хайпанути на цьому але те, що сталось однозначно потребувало висвітлення та реакції спільноти.

Вам також дуже сподобалось відео найгірші відгуки про найкращі місця Львова, це теж новий формат на каналі і я думаю у 2022 році зняти продовження. Хоча ще не всі обіцянки з 2021 року я виконав. Але я спробую його таки зняти. А ще я вперше цього року їздив на коп.

Дякую авіакомпаніям, що стабільно скасовують рейси і мої відео отримують перегляди. Відео про те, як повернути гроші за скасований рейс, хоч і не нове але стабільно набирає перегляди та коментарі.

Цього року я з’їздив у ведмежий притулок Домажир, відео про це якимось чудом опинилось на 1 місці у гугл видачі за цим запитом і теж принесло багато переглядів.

Дякую усім вам, що дивитесь мої відео, залишаєте лайки та коментарі, ну і звичайно за підписки, адже це є мірилом цікавості для мене і ознакою підтримки. Вітаю усіх з Новим Роком та Різдвом, бажаю найактуальнішого і в минулому році і в цьому, що почався – міцного здоров’я. Побачимось в нових відео – па ка.