Перейти до вмісту

Про це мовчать усі пілоти

Вони обов’язково повідомляють про погоду за бортом, нагадають пасажирам пристебнути ремені безпеки, але є речі, які вони ніколи не скажуть в ефірі.

Журналіст BBC Travel розпив колишніх і чинних пілотів, а також кількох інших експертів галузі про секрети, які ніколи не пролунають в радіоефірі літака.

Як купувати авіаквитки дешево та де шукати дешеві авіаквитки

Що пілоти ніколи не розкажуть пасажирам

“Якщо знак “Пристебніть ремені безпеки” світиться дуже довго, особливо протягом останньої декількох години польоту в спокійній атмосфері, ми про нього просто забули”, – поділився пілот американської авіакомпанії, який не називає свого імені.

Однак, деякі пілоти навмисно можуть залишати його протягом усього польоту, особливо, якщо знають про негоду попереду.

Також інший анонімний пілот порадив пасажирам не торкатися та не пити воду на борту літака.

“Питна вода в літаках – просто огидна, – заявив він. – Щоби зупинити та запобігти ріст шкідливих бактерій у баках з водою, в них додають спеціальні хімічні речовини. Ви відчуваєте їхній смак у напоях, а значить справа не в поганій каві”.

Інший анонімний користувач форуму розповів про зарплати пілотів. Він заявив, що зарплата початківця пілота на початку кар’єри – просто жалюгідна.

“Попри те, що пілоти несуть величезну відповідальність за тисячі інших життів та щороку проходять складне тренування, вони , як правило, заробляють менше за вихователів дитсадків”, – зазначив користувач сайту на ім’я Девід Карп.

“Повідомлення пілота – це справжнє мистецтво. Ми розповідаємо пасажирам, що відбувається на борту чи за бортом але не видаємо зайвої інформації”, – зазначає пілот Ерік Оксьє, який працює у великій авіакомпанії з 1990 року.

Читайте також: Ведмежий притулок Домажир

Затримки рейсів зазвичай відбуваються, при погіршенні погоди. У цей час кількість літаків, які може прийняти, протягом години аеропорт, зменшується вдвічі. Тому майже 30 із 60 запланованих рейсів відкладаються. Нажаль замість того щоби враховувати прогнози погоди, авіакомпанії намагаються втиснути в свій розклад якомога більше рейсів.