Політ на літаку – аеродром Цунів

Здійснилась одна з моїх дитячих мрій – політ на літаку в кабіні пілота. Недалеко від Львова, за Городком, на аеродромі «Цунів» усі бажаючі можуть здійснити свою мрію, відчувши себе пілотом та політати на різних типах літаків.

Політ на літаку – аеродром Цунів

Як дістатись до аеродрому Цунів?

Найзручніший спосіб дістатись аеродрому Цунів з Городка на таксі, ціна проїзду 70 гривень в один бік. Рекомендую домовлятись з водієм про доїзд у дві сторони, бо у зворотньому напрямку таксі важко знайти.

Зі Львова до Городка їздять маршрутки від залізничного вокзалу за 20 гривень.

Політ на літаку біля Львову:

Цунів є центром з авіаційних видів спорту, де окрім польотів на літаку відбуваються стрибки з парашутом.
Для свого польоту я обрав літак К-10 Swift – український надлегкий літак нового покоління.

Нова локація біля Львова у Хоросно музей літаків.

К-10 Swift – сучасний двомісний літак. Керування в літаку дубльоване, з класичними ручками управління і педалями. Також літак оснащений швидкодіючою парашутною рятувальною системою.

На свій розсуд пілот може дозволити пасажиру взяти управління літаком на себе.

Звичайно, що це відбувається під його контролем та наглядом. Також в кабіні дозволено проводити фото та відео зйомку.

Тривав мій політ на літаку 10 хвилин, ми зробили декілька кіл над аеродромом та успішно приземлились. Взліт та посадка на літаку К-10 Swift відрізняється від великих літаків. Немає такого сильного втискання у крісло при зльоті та удару об землю при посадці.

Мій пілот Андрій провів інструктаж перед взльотом, розповів про літак та видав навушники з рацією для спілкування під час польоту та навіть дозволив трішки покерувати літаком.

Політ на літаку на аеродромі Цунів – це надзвичайні враження та приємні спогади. Якщо у вас немає страху висоти, тоді я однозначно раджу спробувати.