Перейти до вмісту

Німецький лоукостер Eurowings почав польоти в Україну

Ще один лоукостер заходить в Україну. Німецька авіакомпанія Eurowings розпочинає виконувати рейси за маршрутом Дюссельдорф – Київ – Дюссельдорф. Київ 1 вересня, прийняв перший такий рейс у міжнародному аеропорті “Бориспіль”.

Перший рейс до Києва здійснив 180-місний літак Airbus A320. В аеропорт Бориспіль прибуло 104 пасажири, а вилетіли 174 мандрівника.

Сервіс в економ-класі у Eurowings буквально можна назвати спартанським. Він нічим не відрізняється від аналогічного у найбільших європейських лоукостерів Ryanair і Wizz Air. Ось тільки мінімальні тарифи у німців вище, і знайти квитки за 5 або 10 євро вам навряд чи вдасться.

Відзначимо що компанія Eurowings почала виконувати рейси з Дюссельдорфа (Німеччина) до Києва тричі на тиждень. Рейси відбуваються по понеділках, середах і п’ятницях. У понеділок і середу літак відправляється з Дюссельдорфа об 11:30 і прибуває до Києва о 15:10, в п’ятницю вилітає о 06:50 і прибуває до Києва о 10:30. У зворотному напрямку борт вилітає по понеділках та середах о 15:55 та прибуває о 17:40 в Дюссельдорф, в п’ятницю виліт з Києва о 11:15 і прибуває до місця призначення о 13:00.

Читайте також: Куди поїхати в Україні

Лоукостер Eurowings: що потрібно знати

Eurowings – це німецький лоукост перевізник, дочірній підрозділ авіаційного холдингу Lufthansa Group. Eurowings засновано у 1996 році, є лідером ринку в аеропортах Дюссельдорфа, Гамбурга, Штутгарта і Кельна / Бонна і має флот близько 100 літаків. Eurowings вважається найбільшою туристичною авіакомпанією в Німеччині.