Перейти до вмісту

Неочевидні хитрощі для економії у подорожах

Сьогодні я підготував для вас добірку з 6 корисних та ефективних способів та хитрощів для економії у подорожах. Дотримуючись цих порад ваш відпочинок обійдеться вам ще дешевше. А заощаджені кошти можна відкласти на нову подорож або ж побалувати себе чимось хорошим.

Один із способів економії у подорожах – картки накопичення миль. Переважна більшість авіакомпаній пропонує своїм клієнтам зареєструватись у програмі лояльності для накопичення бонусних миль, які в подальшому можна використовувати для часткової або повної оплати авіаквитків.
Так, до прикладу, авіакомпанія МАУ дарує своїм клієнтам додаткові милі з нагоди дня народження.

Назбиравши достатню кількість миль ціна квитка може значно зменшитись. Або ж милі можна обміняти на супутні послуги: додаткивий багаж, кращі місця в літаку.

Неочевидний на перший погляд, але дуже дієвий спосіб економії – купівля квитків на літак, автобус або поїзд у будні дні. Обираючи дату подорожі порівняйте ціни на квитки у будні дні та у вихідні.

З власного досвіду скажу, що ціни можуть значно відрізнятись, якщо вирушити в подорож посеред тижня, не чекаючи вихідних.

Також для більшої економії раджу обирати місяці для подорожі коли туристичний сезон ще не почався або вже закінчився. Ціни в готелях будуть нижчими на 20-30%, кількість туристів у місті менша. А значить у вас буде більше можливостей потрапити у всі заплановані місця, а також ви витратите менше часу на стояння в чергах.

Кешбек – наше все. Зараз набирають популярності різні кешбек сервіси, банки випускають картки з кешбеком та впроваджують окремі тарифні плани.

Погодьтесь – завжди приємно отримати частину витрачених коштів на рахунок.

Уявіть собі, що купуючи квиток в музей, сувенір або ж оплачуючи проживання – частина коштів 1-3% від витраченої суми вам повертається на рахунок реальними грошима.

Ніколи не обмінюйте усі гроші в аеропорті або на вокзалі. Курс в таких місцях явно не на користь туристів. Достатньо обміняти маленьку суму для оплати таксі або трансферу, а вже потім в туристичному центрі або просто у центрі міста обміняти решта грошей за більш вигідним курсом.
А взагалі я, для оплати квитків, використовую банківську картку.

Картка туриста дозволить вам ще більше заощадити на відпочинку. Більшість великих міст та світових столиць запровадили картку туриста. Продаються такі картки в газетних кіосках та туристичних центрах.

Ця карта дозволяє власнику заощаджувати кошти на вхідних квитках в музеї, галереї, транспорті та іноді надає додаткову знижку у закладах громадського харчування.

Таку картку вигідно купувати якщо ви плануєте затриматись у місті на декілька днів. Якщо ваш тур триває від 1 до 2х днів – перевага такої картки для вас сумнівна.

Позначки: