Найбільш гостинні країни світу

Відвідуючи нову країну ми очікуємо отримати гостинне ставлення до себе, як до бажаного гостя але, на жаль, це не завжди так. Але добре, що у світі таки вистачає гостинних до туристів країн, про них і піде мова далі.

Список гостинних до туристів країн світу:

Фіджі – населення цієї маленької острівної країни відноситься до найбільш привітних жителів планети. Причина цьому проста – природа та клімат. Смачна місцева кухня, неймовірна краса островів та розкішний підводний світ Коралового моря не залишає байдужим нікого. Єдиний мінус, який я знайшов – летіти сюди довго та дорого.

За останні півтора століття держава Фіджі змінила п’ять назв

Грузія – це шикарні краєвиди, історія та гордий і гостинний народ. Кожен грузин зустрічає вас, як рідного брата чи сестру. Вам завжди будуть раді, нагодують і напоять смачним місцевим вином. Гірська краса та тепле море разом з місцевою кухнею у супроводі народних пісень та танців на довго запам’ятається кожному. У МАУ є хороші ціни на перельоти в Грузію.

Сакартвело – так називають свою країну грузини

Шотландія – незважаючи на погані погодні умови шотландці залишаються дружніми та бадьорими духом. Характер наповнений любов’ю до себе, як нації, та з легкими нотками чорного гумору. Ну і не треба забувати про віскі, напій, що розмиває усі кордони. Славиться країна своїми замками, гірськими пейзажами та зеленими долинами.

Офіційний символ Шотландії – Єдиноріг.

Таїланд – країна відома серед туристів своїми тропічними пляжами, нічним життям та гострою їжею – ідеальний напрямок для туристів, що цінують теплу зустріч та прагнуть зануритися повністю в національну культуру. Кожен туристи знайде для себе чим зайняти.

Король Таїланду – найдовше правлячий монарх в світі

Туреччина – напевно займає перше місце по кількості туристів серед наших громадян. Туреччина – це колоритна кухня, численні пляжі та історичні місця. В країні звикли тепло зустрічати всіх гостей, смачним чаєм або кавою. І не треба забувати про місцеві базари, де торг – це частина культури.

Аеропорт Анталії – один з небагатьох, що мають магазини Duty Free на виході.

А щоб знайти як шукати дешеві ціни на переліт рекомендую почитати статтю про це.