Перейти до вмісту

Найбільш гостинні країни світу

Відвідуючи нову країну ми очікуємо отримати гостинне ставлення до себе, як до бажаного гостя але, на жаль, це не завжди так. Але добре, що у світі таки вистачає гостинних до туристів країн, про них і піде мова далі.

Список гостинних до туристів країн світу:

Фіджі – населення цієї маленької острівної країни відноситься до найбільш привітних жителів планети. Причина цьому проста – природа та клімат. Смачна місцева кухня, неймовірна краса островів та розкішний підводний світ Коралового моря не залишає байдужим нікого. Єдиний мінус, який я знайшов – летіти сюди довго та дорого.

За останні півтора століття держава Фіджі змінила п’ять назв

Грузія – це шикарні краєвиди, історія та гордий і гостинний народ. Кожен грузин зустрічає вас, як рідного брата чи сестру. Вам завжди будуть раді, нагодують і напоять смачним місцевим вином. Гірська краса та тепле море разом з місцевою кухнею у супроводі народних пісень та танців на довго запам’ятається кожному. У МАУ є хороші ціни на перельоти в Грузію.

Сакартвело – так називають свою країну грузини

Шотландія – незважаючи на погані погодні умови шотландці залишаються дружніми та бадьорими духом. Характер наповнений любов’ю до себе, як нації, та з легкими нотками чорного гумору. Ну і не треба забувати про віскі, напій, що розмиває усі кордони. Славиться країна своїми замками, гірськими пейзажами та зеленими долинами.

Офіційний символ Шотландії – Єдиноріг.

Таїланд – країна відома серед туристів своїми тропічними пляжами, нічним життям та гострою їжею – ідеальний напрямок для туристів, що цінують теплу зустріч та прагнуть зануритися повністю в національну культуру. Кожен туристи знайде для себе чим зайняти.

Король Таїланду – найдовше правлячий монарх в світі

Туреччина – напевно займає перше місце по кількості туристів серед наших громадян. Туреччина – це колоритна кухня, численні пляжі та історичні місця. В країні звикли тепло зустрічати всіх гостей, смачним чаєм або кавою. І не треба забувати про місцеві базари, де торг – це частина культури.

Аеропорт Анталії – один з небагатьох, що мають магазини Duty Free на виході.

А щоб знайти як шукати дешеві ціни на переліт рекомендую почитати статтю про це.