Перейти до вмісту

Музей загиблих літаків – нова локація біля Львова

1 Листопада біля Львова у селі Хоросно відкрилась нова туристична локація – Музей загиблих літаків. В музеї представлено уламки німецьких, радянських та літаків союзників. Метою відкриття музей загиблих літків було бажання зберегти частинку історії авіації та подій в небі України в період Другої Світової Війни.

Музей загиблих літаків – відео

Музей Загиблих Літаків – Хоросно

Музей загиблих літаків

Усі експонати музею загиблих літаків зібрані на території західної України. Пошук літаків проводився командою волонтерів на територіях Львівської, Волинської, Тернопільської, Франківської, Рівненської та Закарпатської областей. Усього протягом 2-х років досліджено та зібрано уламки з 40 місць падінь в західній Україні.

Справжній політ на літаку Цунів, якщо хочете відчути себе пілотом.

Музей загиблих літаків працює на постійній основі у вихідні дні та за попередньою домовленістю у будні. Окрім експонатів у музеї можна придбати сувеніри на згадку.

Серед експонатів представлені рештки літаків Юнкерс 52, Юнкерс 88, Хейнкель 111, Фоке Вульф 190, Міг-3, Іл-2, Сб, Дб-3а, PZL Karas, Aerocobra Bell 39, Бостон А-20.

Одним з цікавих експонатів в музеї є авторська робота молодих талановитих львівських митців – модель літака зібрана з шматків 12 літаків, наразі такої моделі в світі ще ніхто не робив.

Також є присутні уламки літака що збила УПА в 1945 році на теренах Львівщини.

Адреса музею загиблих літаків:

Музей загиблих літаків знаходиться у селі Хоросно, Пустомитівський район Львівської області. Усі деталі про час роботи читайте на офіційному сайті музею https://crashmuseum.in.ua/