Музей загиблих літаків – нова локація біля Львова

Музей загиблих літаків

1 Листопада біля Львова у селі Хоросно відкрилась нова туристична локація – Музей Загиблих Літаків. В музеї представлено уламки німецьких, радянських та літаків союзників.

Метою відкриття музей було бажання зберегти частинку історії авіації та подій в небі України в період Другої Світової Війни.

Музей Загиблих Літаків – Хоросно

Усі експонати музею загиблих літаків зібрані на території західної України. Пошук літаків проводився на територіях Львівської, Волинської, Тернопільської, Франківської, Рівненської та Закарпатської областей. Усього протягом 2-х років досліджено 40 місць падінь в західній Україні.

Справжній політ на літаку Цунів, якщо хочете відчути себе пілотом.

Музей загиблих літаків працює на постійній основі у вихідні дні та за попередньою домовленістю у будні. Окрім експонатів у музеї можна придбати сувеніри на згадку.

Серед експонатів представлені рештки літаків Юнкерс 52, Юнкерс 88, Хейнкель 111, Фоке Вульф 190, Міг-3, Іл-2, Сб, Дб-3а, PZL Karas, Aerocobra Bell 39, Бостон А-20.

Одним з цікавих експонатів є авторська робота молодих талановитих львівських митців – модель літака зібрана з шматків 12 літаків, наразі такої моделі в світі ще ніхто не робив.

Також є присутні уламки літака що збила УПА в 1945 році на теренах Львівщини.

Адреса музею загиблих літаків:

Село Хоросно, Пустомитівський район Львівської області. https://crashmuseum.in.ua/