Перейти до вмісту

Мандрівник на карантині: чим зайнятися вдома?

Поки світ калашматить пандемія і немає можливості десь поїхати, а ще краще полетіти, доводиться сидіти вдома та згадувати як це класно було, коли ми вільно подорожували без страху та проблем.

Але раз вже так склалось, то давайте будемо дивитись на це з оптимізмом та шукати чим би цікавим зайнятись вдома.

чим зайнятись на карантині

Підбірку порад та ідей чим зайнятися вдома на карантині:

Якщо вже дуже-дуже кортить десь поїхати або ж щось подивитись, тоді давайте подорожувати віртуально. Сучасні технології дозволяють відвідати музеї чи галереї не виходячи з дому. Я б сказав, навіть краще роздивитись усе без метушні та інших туристів.

Віртуальні музеї:

  • Лувр – https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne#tabs
  • Музей Лондона https://www.britishmuseum.org/
  • Музей Ватикану http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index.html
  • Музей Нью-Йорку https://www.youtube.com/user/metmuseum

Підбірка фільмів про подорожі

Ми вже ділились з вами підбіркою фільмів, що надихають на подорожі. Якщо ж ви ще не бачили її, тоді просто переходьте за цим посиланням та обирайте цікавий та атмосферний фільм на свій смак і гарний вечір вам гарантовано. До речі, завдяки одному з фільмів я побував у Брюгге.

Відео блоги про подорожі

Ну як же ж тут не згадати про наш чудовий ламповий канал на YouTube – Нотатник Мандрівника. Влаштуйте собі подорожі за кордон або по Україні, сидячи на дивані. Надихніться досвідом інших мандрівників або ж знайдіть відповіді на болючі запитання. Цікавитесь, як економити в подорожах чи хочете дізнатись цікаві лайфхаки або поради – запрошуємо на наш канал.

Почніть читати

Ніщо так не тренує уяву, як читання книжок. Тепер відмазка «Не вистачає часу на читання» тебе не врятує, а ще це цікавий та, головне, корисний спосіб провести час та зайняти себе вдома. Почати можна з книги Е. Гілберт “Їсти, молитися, любити” або ж з Ж. Верн “Навколо Світу за 80 днів”.

Запланувати нову подорож

Ну звичайно ж це найкращий час запланувати нову мандрівку, адже криза не вічна. Карантин – це хороша можливість все добре продумати, спланувати та обрати цікавий напрямок. А допоможуть вам у цьому поради туристам, які ми регулярно пишемо у нас на сайті.