Перейти до вмісту

Мандрівка з ночівлею – куди поїхати

Давно хотіла і нарешті зібралася написати про мандрівки з ночівлею – сьогодні починаю розповідати про свої улюблені, а також потенційно бажані короткі подорожі. Всіх їх об’єднає спільна риса – одна ночівля. Поїхали? 😉

Куди поїхати з ночівлею?

1️⃣ Ужгород

Я вважаю злочином їхати в Ужгород менше, ніж на 2 дні 😁 Ну точніше 1.5, бо найбільш зручний поїзд зі Львова прибуває в обід.

Я вже недавно писала детальніше, що можна і треба побачити в Ужгороді за цей час – замок, скансен, катедральний греко-католицький собор і римо-католицький костел, художній музей, міні-скульптури і не забути смачно поїсти та випити вина 😜😎.

2️⃣ Дрогобич і Самбір

Два невеликі, але наповнені красою районні центри Львівської області. Дуже зручно з доїздом: зранку сідаєте на маршрутку або блаблакар до Дрогобича.

Роздивляєтеся всі красоти: дві дерев’яні церкви, внесені до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; вулиці з прекрасними віллами; солеварню; піднімаєтеся на Ратушу; оглядаєте церкву з розписами Сосенка, готичний костел і найбільшу в Східній Європі синагогу.

Тоді нічліг – тут достатньо варіантів, а наступного ранку ~45 хв маршруткою і ви у Самборі.

Тут найстаріша в Україні Ратуша, церква з чудотворною іконою Самбірської Богородиці і мощами св. Валентина, чудовий музей “Бойківщина” і давній костел, а ще міні-музей Леся Курбаса. А ввечері назад до Львова.

3️⃣ Івано-Франківськ, Галич і Рогатин

Про Станіслав, як колись називався Франківськ, я вже теж писала (див.каталог “Мандрівки за межі Львівщини”). Тут починаєте з класики – підйом на Ратушу, тоді основні пам’ятки – катедральний собор, вірменська церква, синагога, колишня колегіата (тепер музей мистецтв), а ще прогулятися стометрівкою, парками і на промприлад.

На наступний день можна поїхати в Галич – колишню столицю Галицько-Волинського князівства. Центр тут дуже мінімальний, а от поруч є Крилос – древній Галич і музей княжих часів, а ще скансен і шматок Галицького замку.

Читайте також: Куди поїхати в Україні

А наостанок ще заїдьте в Рогатин – рідне місто Роксолани. Тут і церква дерев’яна гарна і неоготичний костел.

Це перша трійка мандрівок з ночівлею, тому не хвилюйтеся, що тут багато чого немає 😇 Далі буде… 😘


Маріанна Гункевич

екскурсовод Львів

+380673538458, +380633087724

кодова фраза “нотатник мандрівника” дає знижку 10%