Перейти до вмісту

Мальме, що подивитись за 1 день

Мальме за один день, що подивитись в Мальме, куди варто піти туристам та чи реально побачити місто за 1 день. Мальме це третє за величиною місто Швеції, я б не сказав що воно дуже цікаве, але воно, як і вся Швеція, дуже дороге. Якщо ви, як і я свого часу, шукаєте цікаві місця Мальме, або загалом цікавитесь що подивитись у Швеції тоді це відео трохи з цим допоможе.

Що подивитись в Мальме – відео

Мальме, що подивитись за 1 день

Мальме, що подивитись та куди піти

Так склалось, що у нас за місто Мальме був виділений лише 1 день, тому звичайно, що усе ми фізично не встигли подивитись, та й більшість з побаченого ми сильно не досліджували. Але найцікавіші та найдоступніші місця Мальме ми встигли подивитись. А встигли ми подивитись досить такий немаленький список, а саме ось ці локації:

  • Замок Мальмехус
  • Ратушу Мальме
  • Розкішну будівлю місцевої пошти
  • Центральну вулицю Södergatan
  • Головну церкву Святого Петра
  • Площа Lilla torg
  • Хмарочос Turning Torso

Цікаві факти про Мальме

В Мальме знаходиться найвищого хмарочоса у Північній Європі, що має назву Turning Torso. Місто засноване у 1250 році, йому вже більше 750 років. Тут є декілька пляжів, музеї та торові центри. Одним словом для кожного туриста щось своє знайдеться.

Про всі найцікавіші місця Мальме я детально розповідаю у відео, тому краще подивіться його. Якщо коротко, то в Мальме ми подивились 2 площі. На великій знаходиться ратуша, фонтан та пам’ятник королю. Далі прогулялись пішохідною вулицею Södergatan де багато дорогих магазинів. Подивились головну церкву, яка носить назву Святого Петра, погуляли по малій площі Lilla torg. До речі, вона мені чомусь нагадала більше Німечину. Потім прогулялись до замку Мальмехус та подивились хмарочос Turning Torso.

Читайте також: Що подивитись в Копенгагені.

Квитки в Мальме коштували до 10 євро, що дуже підкупило, а близькість до Копенгагена було вирішальним чинником при остаточному виборі напрямку. Добирались ми автобусом до Кракова, звідти і полетіли у Мальме. До речі трансфер з аеропорту у 2 сторони коштував дорожче за сам переліт що трохи підпортило настрій.

Про захмарні ціни в Швеції я вже вище писав. Для кращого розуміння приводжу приклад: звичайний хліб в магазині коштує 200 гривень, а якщо до нього взяти сир, то кілограм обійдеться у 915 гривень, або ж у 259 шведських крон. 

У Мальме є що подивитись, хоч цікавих місць і не так вже й багато. Декілька площь, музеїв, стара ратуша, гарна пошта та замок, а ще Мальмо це велике портове місто і як правило саме з Мальме туристи їдуть далі у Копенгаген, що і ми теж зробили.

Позначки: