Перейти до вмісту

Львів, прогулянка центром міста, що подивитись та куди піти туристу

Теплого недільного ранку захотілось мені взяти камеру, прогулятись Львовом та познімати цікаві локації. Пройтись його старенькими вуличками, погуляти по Площі Ринок та випити смачної кави. Зняти відео про туристичні місця Львова, щоб усі бажаючі знали що подивитись та куди піти туристам у Львові.

Львів, що подивитись – відео

Сів я у трамвай, що за 20 хвилин довіз мене до центру Львова. Дістав камеру та почав знімати Львів. Для туристів тут рай, є що подивитись у Львові, де посидіти та прогулятись.

Перша зупинка – міські мури Львова та Арсенал – оборонна споруда, що захищала місто від ворогів. Тепер ж біля мурів продають ребра, черга за якими може сягати двох годин.

Пройшовши трішки далі, я опинився біля пам’ятника Івану Федорову – ще одне цікаве туристичне місце у Львові. Навкого пам’ятника розкинувся блошиний ринок Львова. Якщо ви шукаєте старі платівки, значки, монети або бабціні коралі – вам сюди.

Повернувши ліворуч я опинився біля Домініканського Собору. Один з найбільших храмів у Львові, збудований ченцями ордену Домініканців. Собор діючий, двері якого відкриті усім бажаючим.
В часи радянського союзу Домініканський собор перетворили у музей релігії та атеїзму. А ще тут знаходиться один з 4 діючих органів Львова.

У Львові все знаходиться дуже близько, а тому за 2 хвилини я опинився у серці старого Львова – Площі Ринок. З назви зрозуміло, яке значення для міста мала ця площа.
З 4 сторін площі Ринок стоять фонтани, кожен продавець старався поставити свою палатку поближче до фонтану, щоб мати доступ до свіжої води.

Усі будинки на Площі Ринок різного кольору та по три вікна. Така кількість вікон не просто так. В той час існував податок на додаткові вікна, тому усі будували по три.

В центрі площі Ринок знаходиться діюча Ратуша у м. Львів. Це вже 4 ратуша по рахунку, інші падали, горіли або ж просто перебудовувались. Сьогодні на вежі Ратуші знаходиться оглядовий майданчик. Ліфту немає, тому готуйтесь підніматись пішки.

Відвідати Львів потрібно з декількох причин:
по-перше – це єдине місто України, що входить у топ 100 міст, що слід відвідати.
по-друге – у Львові найбільша кількість пам’яток в усій Україні.

За 2018 рік, Львів відвідало понад 2000 000 туристів.

Залишивши площу позаду, я опинився біля Оперного Театру. Це ще одне місце, яке обов’язкого потрібно побачити у Львові.
Мало хто з туристів та Львів’ян знають, що збудований Львівський Оперний Театр на річці, русло якої спеціально змінили.