Перейти до вмісту

Львів на Різдво, що подивитись, куди піти у Львові

Перше відео у 2022 році про те, як святкують Різдво у Львові, що подивитись, куди піти туристам чи просто Львів’янам та що робити у Львові на Різдво у ці дні. І щоб весело час провести, і поїсти добре, якщо ви від цього ще не втомились. Львів на Різдво точно знайде чим здивувати усіх гостей.

Львів на Різдво – відео

різдво у Львові

Різдво у Львові, що цікавого

Усе найцікавіше у Львові на Різдво відбувається у центрі міста, ну це поки логічно. А що ж саме подивитись, ви можете запитати? Цього року у нас відкрили цілих три локації з різдвяними ярмарками. Гостям тут пропонують придбати цікаві сувеніри на згадку, спробувати смачні страви або ж насолодитись гарячим вином. Покататись на ковзанці, чи поспівати колядок разом з вертепом.

Що робити у Львові на Різдво

  • відвідати різдвяний ярмарок
  • покататись на ковзанці у центрі
  • випити глінтвейн або різдвяне пиво
  • послухати колядників або і самому заколядувати
  • зробити гарне фото на згадку
  • повернутись у Львів ще раз

Для тих, хто у новому році вирішив взятись за себе та привести тіло у порядок – доступна зимова ковзанка на Площі Ринок. Працюватиме вона до весни точно, а значить усі встигнуть покататись, хоча черги тут великі, тому добре плануйте свій час. Взагалі у Львові 4 ковзанки, але найгарніша точно у центрі.

Окремим пунктом хочу виділити Різдвяні вітрини у Львові. Є тут дуже навіть креативні варіанти, чого тільки ялинка з винних пляшок варта. Є традиційні – з вертепом та шопкою, та просто гарно прикрашені ялинковими іграшками та різнокольоровими вогниками. Одним словом – є де наробити гарні фото для соцмереж на згадку. Або зняти відео, як зробив це я :).

Цього року у Львові на Різдво я зустрів вертеп, що крокував через усе місто гучно співаючи та граючи колядки. Навіть наш мер міста взяв у цьому дійстві участь. І такий вертеп був не один, цього року, як на диво, їх було багато у місті. Навіть малі колядники були, яких я марно намагався знайти минулого року.

Читайте також: Франківськ, що подивитись та куди піти

Найбільший різдвяний ярмарок у Львові традиційно знаходиться біля головної ялинки міста. Людей тут дуже багато, ну це і не дивно, адже усі хочуть весело провести час та відпочити з друзями чи родиною.

Львів гарний у будь-який час, але на Різдво він особливий.