Перейти до вмісту

Lviv Barbecue Fest – як це було

На три дні, з 20 по 22 Вересня, Львів поринув у атмосферу американського Техасу на найбільшому гастро-маркеті Львова – Lviv Barbecue Fest.

Цього року фестиваль барбекю відбувався у парку розваг імені Богдана Хмельницького.

Це не перша гастрономічна подія, що відбувається на території цього парку. Фуд фестивалі вже стали звичним явищем для цієї локації та Львова загалом.
На фестивалі діяло одночасно декілька зон, відбувався чемпіонат серед професійни кухарів, проходили майстер класи та працювала сцена.

Ми пішли на закриття фестивалю в останній день. Так співпало, що в цей день відбувалось також закриття байкерського сезону.
На фестиваль приїхала величезна кількість байкерів, я думаю їх було не менше п’яти сотень. Їхали вони великою колоною через місто та запаркувались позаду сцени.

Краще смачної їжі може бути тільки багато смачної їжі на свіжому повітрі та з якісною музикою!

Біля головної сцени BBQ фестивалю відбувались різні конкурси, зокрема серед байкерів за найкращий мотоцикл або ж за найгучніший. Гуркіт моторів чути було за метрів сто.

Чемпіонат з барбекю серед професіоналів, з цінними призами теж відбувся в рамках фестивалю. Так, за перше місце переможець отримав 15000 грн на купівлю професійного грилю. Решта призерів отримали знижки на купівлю обладнання.

А прості відвідувачі фестивалю могли не тільки спробувати різні страви, а й голосувати за найсмачнішу спеціальними фішками, які видавались на вході.
Для того щоб насолодитись їжею в центрі площі організаторами було встановлено спільні дерев’яні столи.

Особисто я полюбляю бургери від Папа Бургер, але черга за ними може зайняти цілу годину.

Не тільки бургерами багатий фестиваль, тут вам і смажені ребра та шашлики, ковбаски гриль з овочами та картоплею, варена кукурудза, різні салати, поміченими були також мідії та вино.

Протягом усього для біля головної сцени фестивалю виступали дитячі колективи, діджеї влаштовували сети, а також виступала кавер група Джем.

Lviv Barbecue Fest порадував хорошою погодою, смачним м’ясом з пивом та живою музикою.
Мінусом фестивалю, на мою думку, був платний вхід. Вхідний квиток коштував 59 гривень.

Позначки: