Перейти до вмісту

Куди поїхати зі Львова на один день

Задумались куди поїхати зі Львова на один день відпочити? Cамі собі ставите запитання, а куди поїхати зі Львова на день? А головне щоб цікаво і весело було і дорослим і дітям. Зі мною теж таке було, тому розповім з власного досвіду куди їздив та де навколо Львова я побував.

Куди поїхати зі Львова на один день – відео

кудци поїхати зі Львова на один день

Куди поїхати біля Львова

Я буду розповідати про маршрути, що підійдуть, як для сімейного відпочинку, так і для компаній друзів. Це будуть не тільки поїздки до якогось замку чи містечка, але й цікаві тематичні екскурсії. Наприклад екскурсія на козячу ферму або на ферму равликів з дегустацією продукції.

То ж сподіваюсь, кожен знайде для себе щось цікаве. А почнемо ми з мандрівки у гори.

Фортеця Тустань.

Мальовниче місце, що заховалось у Карпатських горах та слугувало свого часу митницею на соляному шляху.

До Тустані зі Львова їхати години дві, це якщо зупинятись по дорозі. Фортецю Тустань збудували на скелі і було це місце неприступне для ворогів. А от дорога до фортеці добра, за це можна не переживати. А ще можете не переживати за красиві краєвиди, вони тут теж гарантовані.

Водоспад Кам’янка.

Продовженням маршруту, після Тустані, може стати поїздка до водоспаду та озера, що знаходиться зовсім поруч від нього. Водоспад Кам’янка, популярне місце у Сколе, що слугує туристичним магнітом для багатьох мандрівників.

Біля водоспаду продають шашлики, можна зробити гарні фото або просто помилуватись природою.

Мертве озеро в Сколе.

Відразу біля водоспаду починається підйом до Мертвого озера. Назва промовисто говорить сама за себе. Також є ще інша назва – Журавлине озеро, але воно не таке цікаве. Місце це таємниче та інстаграмне і теж має свої цікаві історії. Підйом та спуск тут важкий, хоч і не довгий, з маленькими дітьми краще не йти. Озеро маленьке, оточене лісом та має плавучий острів посередині.

Княжі скелі біля села Тишівниця.

Важкий і досить крутий підйом на вершину скель з одного боку, та просто шикарті краєвиди на річку – з другого. Скелі нависають над річкою, вершина полога, можна сісти і помилуватись заходом сонця. Дітей краще сюди не вести, бо небезпечно і легло самому впасти. Місце це навіть засвітилось у кліпі одної співачки.

Альтернатива такому виду відпочинку – дегустаційні тури на фермерські господарства.

Екскурсія на козину ферму “Шеврет”.

Їхати сюди зі Львова хвилин 40. Сама ферма знаходиться у селі Дмитровичі.

На вас чекає екскурсія фермою, цікава розповідь про виробництво сирів. А вони тут виготовляються за французькою технологією і, найголовніше, дегустація на фінал. До речі, купити потім ці сири теж буде можливість.

Бережани на Бережанський замок.

Для любителів замків та фортифікаційних споруд хорошим варіантом стане поїздка у містечко Бережани, що знаходиться у Тернопільській області. Бережанський замок ще називають Східний Вавель, але від тої помпезності залишилась хіба тільки назва. Місто Бережани, окрім замку, має ще гарний центр з Ратушею та колонію, де відсидів свій срок один з колишніх президентів України.

Ферма равликів “Західний равлик”.

Ще один варіант відпочинку з дегустацією чогось. Зовсім близько до Львова, у селі Солонка, знаходиться ферма равликів. Екскурсія фермою займе до 1 години часу і, традиційно, на фінал вам запропонують спробувати страви з равликів. Їхати сюди хвилин 30, дорога добра, блукати не доведеться. А по дорозі додому заїдьте у село Вовків, де збереглись залишки костелу. Дуже класне місце, щоб зробити декілька тематичних фото для instagram.

Поморянський замок та село Рай.

Продовженням маршруту з Бережан може стати зупинка на пікнік у селі Рай. Їхати сюди хвилин 10 усього. В самому селі знаходить мисливський палац з парком та каскадом озер. Тільки майте на увазі, що це не європейський парк і озера теж не європейської якості та чистоти.

Поїли, попили, погуляли парком і поїхали далі у Поморяни дивитись на замок та костел.

Колись то був гарний і неприступний палац, що довгий час ніхто не міг взяти через його виграшне розташування. Фото палацу, що я зустрічав в інтернеті, викликали у мене непідкупний інтерес та бажання його побачити. Коли ж я нарешті доїхав до Поморян, то був, м’яко кажучи, розчарований побаченим. Палац стоїть закинутий та розбитий. Хіба що одна частина залишилась і та огороджена будівельним риштуванням. Маю надію, що то початок великої відбудови, бо місце дійсно цікаве та гарне.

Читайте також: Жовква, що подивитись та куди піти

Що ж, сподіваюсь вам було цікаво дізнатись про ці місця і ви для себе знайдете щось привабливе з цього списку.