Перейти до вмісту

Куди поїхати з ночівлею

Обмірковуєте куди поїхати з ночівлею на вихідні, або ж просто біля Львова? Ну тоді читайте далі, бо я маю що вам розказати. Маємо золоту осінь і вражаюче гарні краєвиди, тому сьогоднішня трійка подорожей присвячується саме їм 🥰.

Куди поїхати біля Львова – відео

Славське і Сколе

Так, всі знають, що Карпати восени казкові, а тому треба встигнути це побачити, зробити гарні фото та відпочити від міської суєти. І Славське, і Сколе зручно розташовані близько зі Львова, є великий вибір житла та працюють підйомники, якщо ви не хочете підніматися пішки. А ще у Сколе загляньте до колишнього палацу баронів Ґредлів та відвідайте дерев’яну церкву св. Пантелеймона 17ст.

Мукачево, Чинадієво і палац Шенборнів

Годинку-півтори виділяємо на палац Шенборнів, споруджений в лісі як мисливський будинок. Зараз там санаторій, навколо гарний лісопарк і джерело молодильної води. У Чинадієво йдемо до середньовічного замку, обов’язково з екскурсією, щоб побачити потаємні ходи й дізнатися історію кохання Ілони Зріні.

Другий день – Мукачево. Спершу замок “Паланок”, де знову згадаємо Ілону Зріні і раджу також екскурсію. А потім прогулятися містом: Ратуша, центр, пам’ятник Сажострусу і час на каву.

Яремче

І не кажіть мені, що це “попса”, бо навіть 10-20-50 раз тут і ще й восени – це ❤️❤️❤️. Тільки не сидіть на місці 😜:

  • 🔸прогуляйтеся на Скелі Довбуша в сусідньому Микуличині;
  • 🔸поїдьте на найближчий перевал;
  • 🔸підніміться на гору Маковицю;
  • 🔸помилуйтеся водоспадом “Пробій” у центрі Яремче та сходіть до водоспаду “Дівочі сльози”;
  • 🔸відвідайте парк мініатюр.

І не забудьте просто посидіти в тиші карпатського лісу, з’їсти грибної юшки, купити собі чаю або меду на холодні зимові вечори. А наступного разу буде трійка маршрутів, які мало “розкручені”, але дуже варті уваги!