Перейти до вмісту

Куди поїхати з дітьми зі Львова на день

Поки ще погода дозволяє і є можливість їздити відпочивати, хоч і не всюди куди б хотілось, треба цим користуватись. Бо вже зовсім скоро почнуться сильні дощі, впаде сніг або ж нас остаточно закриють на карантині.

Навколо Львова багато цікавих локацій, але сьогодні ми розповідаємо про місця, де цікаво буде дітям в першу чергу.

Цікаві локації для поїздки з дітьми біля Львова:

Я зібрав добірку цікавих та тематичних локацій навколо Львова, куди варто поїхати з дітьми на один день. Усі локації знаходяться максимум у годині їзди, а тому дорога дасться легко.

Дістатись до цих локацій можна, як громадським транспортом, так і власним автомобілем.

Ферма равликів “Західний равлик”

Перша локація у нашому списку знаходиться зовсім недалеко від Львова у селі Солонка. Доїхати на ферму можна, як власним автомобілем так і автобусом, у цьому напрямку їх курсує достатньо. Для добирання на ферму равликів вам вистачить хвилин 20-30.

Починається знайомство з равликами з екскурсії фермою. Ви дізнаєтесь багато цікавого про цих тваринок: як вирощують равликів та чому вони такі дорогі. За окрему плату для дорослих і дітей пропонують дегустаційний набір зі страв з равликів.

Вартість екскурсії 100 гривень, за дегустацію потрібно доплачувати окремо.

Куди поїхати зі Львова на день, добірка цікавих локацій.

Козяча ферма Елізи

Ще одна не менш цікава локація біля Львова – це козяча ферма. Дітям цікаво буде погуляти фермою та побавитись з тваринками. Знаходиться фермерське господарство «Шеврет» у селі Дмитровичі, за 40 хвилин їзди від Львова.

Для дорослих і дітей доступна екскурсія господарством та дегустація сирів власного виробництва. Екскурсія та дегустація відбувається за попереднім записом. Розраховуватись можна тільки готівкою. Також на фермі можна не тільки спробувати, але й придбати ці сири.

Музей загиблих літаків

Нова локація біля Львова, що відкрилась 1 Листопада. В музеї представлені уламки літаків Другої Світової Війни. Вхід у музей безкоштовний, працює він у вихідні дні з 10 ранку. Знаходиться музей у Селі Хоросно, Пустомитівський район Львівської області.

Усі експонати музею знайдені на території Західної України. За 2 роки досліджено 40 місць падінь. В музеї представлені уламки та деталі 12 літаків. Також можна придбати сувеніри на згадку або ж замовити індивідуальну екскурсію.

Сподіваємось, що ця підбірка місць для відпочинку з дітьми стане вам у нагоді і наступна сімейна подорож буде кудись з цих місць.