Перейти до вмісту

Куди поїхати в Україні на вихідні

Обираєте куди поїхати в Україні на вихідні, ми теж постійно задаємось цим запитанням. Радо ділимось з вами нашими ідеями та пропонуємо переглянути нове відео на тему, куди поїхати в Україні яке ми недавно відзняли та щойно виклали.

Куди поїхати в Україні на вихідні – відео

куди поїхати в Україні на вихідні

Друзі, День Незалежності України – найкращий час для відео про Україну. Сьогодні разом з вами дивимось рекламні відео міст України, робимо подорожі Україною віртуально та обираємо куди поїхати в Україні далі. Канал у нас туристичний, а значить і відео про туристичні міста України. Якщо такий формат сподобається – напишіть про це в коментарях під цим відео і ми постараємось зняти продовження.

Куди поїхати в Україні:

У першому випуску дивимось туристичну рекламу Чернівців, Тернополя, Луцька, Ужгорода, Києва, Херсона та Львова. Обирайте і ви собі куди поїхати наступного разу в Україні.

Усі ці відео взяті з офіційних сторінок міст або знайдені в youtube на офіційних каналах регіонів. Це не реклама конкретних блогерів чи каналів, це офіційні відео, що представляюсь, розповідають та рекламують міста нашої рідної України. А ми зі свого боку їх коментуємо та ділимось своїми думками та враженнями.

Якщо вже так хочете, то нехай це буде рекламою нашої країни, ми для себе обираємо куди поїхати в Україні далі.

Читайте також: Золочів, що подивитись та куди піти

З деяких міст з цього переліку у нас є повноцінні відео на каналі, на приклад Чернівці або Львів вже розвідані нами, тому, якщо вам цікаво дізнатись більше про них – перегляньте ці відео теж. Ми дійсно вважаємо, що відпочинок в Україні не гірший за інші країни світу. А якщо вам є що розповісти і про ваше рідне місто – залиште посилання на відео в коментарях до цього відео.

Україна величезна та цікава, тут кожен знайде для себе щось особливе та неповторне. Краса Карпатських гір, історія Львова, велич Києва або чарівний шарм Одеси не залишать нікого байдужим. Обирайте і ви, куди поїхати у Україні наступного разу.

Слідкуйте за каналом, читайте нові дописи на сайті та гарного усім настрою. До зустрічі в нових відео.