Перейти до вмісту

Куди поїхати на Новий Рік

Новий рік вже не за горами, а тому час подумати, де його зустрічати та відповісти на важливе запитання – куди поїхати на Новий Рік. Є два табори людей – ті, хто їдуть у теплі країни та ті, хто обирають якесь місто та зустрічають Новий Рік на центральній площі.

Тут важливо для себе зрозуміти, який варіант вам цікавіший, ну і звичайно на який бюджет розраховуєте.

Особисто у мене ще не було досвіду святкування Нового Року десь на пляжі Єгипту або іншої теплої країни. А от в центрі міста, з салютом та шампанським був.

З власного досвіду можу впевнено рекомендувати зустріти Новий Рік в Європі.

Почнемо наш список з Польщі. Відразу відкинемо звичний для багатьох попсовий Краків. Краще зверніть увагу на королівський Гданськ або ж старовинний Вроцлав. Дістатись у ці міста можна прямим перельотом зі Львова, що пропонують декілька лоукостерів.

Новий Рік у Гданську – прибалтійська архітектура, подих моря та вузенькі вулички, що ще потрібно для хорошого настрою? Гданськ вважають одним з найгарніших міст Польщі. Залишилось тільки обрати один з багатьох ресторанчиків і все.

Новий Рік у Вроцлаві – на головній площі міста традиційно влаштовують ярмарок, що триває майже місяць. У цей час запах свіжої випічки та гарячого вина окутує усе місто. Приємна прогулянка з горнятком глінтвейну у супроводі новорічної та різдвяної музики та святкових декорацій центром Вроцлава. Головне місце зустрічі – Ринкова площа. А ще у Вроцлаві Новий рік зустрічають чотири рази – o 21.00, 22.00, 23.00 годинах і, звісно, опівночі. 

А чи може стара Австрія з її столицею Віднем на Новий Рік? Тут теж святкують це свято, хоча Різдво для католиків на першому місці.
Зимова ковзанка та ярмарок біля Ратуші працюють до перших чисел Січня. На стінах головного собору Святого Стефана ви можете побачити грандіозне світлове шоу. Та навіть просто прогулятись вулицями Відня та позазирати у новорічні вітрини магазинів, що нагадують музейні експозиції. Відень – це одна з культурних столиць Європи, під час новорічних свят тут відбувається багато різноманітних заходів.

Новий Рік в Будапешті – уявіть собі будівлю парламенту, що просто всіяна вогниками або ж салют над Рибальським бастіоном. Зустріньте Новий Рік з келихом шампанського над Дунаєм в оточенні друзів. Саме біля парламенту найкраще видно новорічні феєрверки. І обов’язково поплавайте на кораблику під музику Штрауса. Різдвяні ярмарки не оминули і це місто. У Будапешті їх аж два: один розташований на площі Vörösmarty tér, а другий – поруч із базилікою святого Іштвана.

Мрія кожної дівчини – побачити Париж та померти. Романтичне місто особливо красиве взимку. Зустріч Нового Року в обіймах рідної людини та гарячі поцілунки з видом на Ейфелеву вежу запам’ятаються на довго. І обов’язково відвідайте різдвяні ринки. Головний знаходиться на Châtelet – Les Halles.

Новий Рік у Львові – цей список був би не повним без цього чудового та старовинного міста. Площа Ринок притягує сотні тисяч туристів. Саме тут встановлюють ковзанку, продають гаряче вино та інші смаколики. А безліч ресторанчиків, з новорічними програмами, подарують вам бурю приємних емоцій та спогадів.