Перейти до вмісту

Корисні програми для подорожей.

Привіт, сьогодні я поділюсь потрібними мобільними додатками та програмами для подорожей, якими я користуюсь. Усі вони перевірені часом та мною особисто, я писатиму про власний досвід користування ними.

Безкоштовні, а головне користі програми для подорожей, що допоможуть краще спланувати поїздку.

Умовно усі мобільні додатки для подорожей я розділив на декілька категорій:

  • для пошуку та купівлі квитків, житла, оплати таксі
  • для навігації у місті, прокладання маршруту та пошуку цікавих локацій
  • для спілкування з друзями та близькими
  • інші корисні програми для мандрівок

Найперше, що я використовую – це програми для купівлі квитків та житла. До цього списку я відношу Skyscanner, Airbnb та Booking.com.
Усі вони мають звичні сайти, але зручніше та швидше використовувати mobile версії, до того ж не потрібно потім роздруковувати підтвердження.
Skyscanner – це агрегатор авіаквитків що зарекомендував себе з кращої сторони. Сервіс дозволяє порівняти ціни на квитки більшості авіакомпаній, обирати зручні дати та, найголовніше, придбати усе в одному місці.
Airbnb та Booking.com порівняти пропозиції на житло, дізнатись правдиві відгуки та обрати потрібний варіант відповідно до ваших побажань. Не обов’язково купувати усю квартиру, можна взяти в оренду кімнату, що дозволить витратити менше коштів на проживання. Для цього найкраще підходить Airbnb.
Таксі Uber працює практично у всіх країнах світу, якщо ваш аеропорт знаходиться далеко від міста, або ваш рейс дуже рано чи пізно і автобусів вже немає сміливо замовляйте таксі через Uber. На велику компанію ціна може вийти навіть меншою аніж звичний трансфер. Таксі довезе вас до вашого місця призначення, а не до зупинки автобуса чи електрички. А оплата картою позбавить вас від пошуків обмінника.
Foursquare в основному я використовую для пошуку перевірених, цікавих та тематичних закладів харчування. Додаток дозволяє прочитати реальні відгуки, побачити рейтинг закладу та фото відвідувачів.

Будучи вже на місці ми відвідуємо туристичні місця, пам’ятки та цікаві локації. Для цього я використовую програми для навігації та путівники. Google Maps, Maps Me та Redigo, основні програми, які я використовую для цього.
Описувати Google Maps немає змісту, адже про цей додаток усім відомо. Якщо коротко – це зручний та безкоштовний навігатор.
Maps Me – це офлайн карта, що дозволяє прокласти маршрут до будь-якого місця або знайти магазим чи аптеку біля вашого дому. Також Maps Me вміє відображати на карті цікаві місця навколо вас за різними категоріями.
Redigo це офлайновий путівник, що допомагає краще пізнати місто. Додаток містить в собі перелік цікавих місць та оптимальні туристичні маршрути з фото та цікавою інформацією про кожну пам’ятку чи будівлю.
Як не дивно Instagram я теж відніс до цієї категорії. Він хоч і не дозволяє планувати або прокладати маршрут, але теж корисний у пошуках цікавих локацій та туристичних місць. Достатньо пошукати по тегу міста фотографії, щоб знайти для себе ще більше нових туристичних об’єктів.

Для спілкування в подорожах я використовую Viber, Skype та Telegram. Ці програми дозволяють безкоштовно або дуже дешево телефонувати за кордон. Практично усюди є безкоштовний WI-FI, що дозволяє використовувати ці програми безкоштовно, перекидати фото та телефонувати усім знайомим.

Інші корисні програми для подорожей: Wi-Fi Map, Google drive, Dropbox.
Wi-Fi Map – додаток що містить паролі до більшості Wi-Fi мереж. Дуже корисна річ особливо в аеропортах, де WI-FI платний. Для зберігання важливих документів, копії паспорта або ж квитків я використовую Google drive та Dropbox.