Перейти до вмісту

Ідеї для першої подорожі за кордон

Все у цьому житті буває впершe і подорожі не виключення з цього правила. Тому, сьогодні поділюсь ідеями для першої туристичної поїздки за кордон.

Ідеї для першої поїздки за кордон

Не ставте собі високі цілі та не складайте важкі маршрути, що включають багато міст та локацій. Почніть з чогось простішого, нехай це навіть буде подорож на 1-2 дні.
Для першого разу цього цілком вистачить щоб зрозуміти чи це ваше, та отримати задоволення від мандрівки. Нехай це буде подорож навіть у прикордонне місто, щоб далеко та довго не їхати.

Самостійний маршрут чи готовий від турагенції, що ж обрати для першого разу?

Найкомфортніший та найпростіший варіант – квитки на літак лоукостером у популярне туристичне місто.

Якщо ви житель великого міста, від вас, скоріше за все, літають лоукостери, а тому можна обрати і столиці або інші великі міста для такої подорожі.

До прикладу, зі Львова легко полетіти на 1-2 дні до Кракова, Вроцлава, Гданська чи Братислави. Це цікаві та хороші варіанти коротких мандрівок для першого разу.

З Києва доступні не менш цікаві напрямки для першої подорожі. Королівський Відень з його парками чи Будапешт з його Парламентом, це те, що вам точно сподобається. Квитки на літак за цими напрямками можна знайти від 800 гривень, а іноді і ще дешевше.

P.S. відеоогляди міст пропоную переглянути на нашому каналі в YouTube.

Перераховані мною міста мають хорошу інфраструктуру та велику кількість класних місць та туристичних локацій.

Готові та перевірені іншими туристами автобусні тури.

Боїтесь літати або не хочете самостійно складати маршрут, купувати квитки чи житло – довіртесь туристичній агенції. Для першого разу обирайте автобусний тур у той же ж Краків, Дрезден чи Прагу. Але майте та увазі, що на відміну від літака автобус стоїть на кордоні, і це, іноді, може тривати 4-5 годин. Знайти такий тур дуже просто, та й коштують вони в межах 50 євро.

Дешево та сердито.

Ще один варіан: купити квиток на поїзд Інтерсіті до Перемишля за 300 грн, що їде 2 години. Погуляти по місту, попити кави, зайти в Бєдронку за парувками і піти додому через піший кордон. Варіант для стійких духом, нервами та обмеженим бюджетом.
Якщо ви зі Львова, то скоріше за все такий маршрут і був вашим першим разом подорожі за кордон.