Перейти до вмісту

Готель з льоду та снігу Icehotel відкрився у Швейцарії

Крижаний готель Icehotel запрацював у Шведцарії. Готель з льоду працюватиме у зимовий сезон. Icehotel зроблений з двох частин: постійна частина Icehotel 365, де є звичайні теплі та крижані кімнати, працює протягом року, і крижана частина Icehotel 31, яку спроєктували різні художник. 12 артлюксів працюватимуть по 11 квітня 2021 року.

Креативний директор Icehotel Лука Ронкороні сказав: «Ми знаємо, що світ спостерігає за ним [готелем] здалеку, і ми сподіваємося, що це повністю шведське творіння стане позитивним посланням, привітанням майбутнім художникам і гостям, поки ми чекаємо, коли вони повернуться до нас наступного року».

Ceremony Hall – одна з кімнат, що спроєктована як крижаний ліс, де гості оточені деревами, гілками і листям. Toybox – кімната, що переносить гостей «у спогади про дитинство»: блоки з літерами, крижана ракета і чотириметровий жираф. Арт-люкс Hang Loose прикрашений творами мистецтва і скульптурами на подіумах.

У крижаних кімнатах підтримується постійна температура мінус 5°C, гостям видають спальні мішки, також рекомендується носити термобілизну, шапку, теплі шкарпетки і светр.

Також на території готелю Icehotel діє Icebar, де гості можуть насолодитись коктейлями в стаканах з льоду.

На створення всіх кімнат для креативного готелю знадобилося шість тижнів, а снігу і льоду було використано достатньо, щоб заповнити 10 олімпійських басейнів.