Перейти до вмісту

Гент та Брюгге, що подивитись: Бельгія, день 2

Другий день подорожі в Бельгію був присвячений двом маленьким і дуже цікавим містам країни – Гент та Брюгге. Однозначно рекомендую відвідати ці Бельгійські містечка, адже тут є на що подивитись та куди піди.

Гент та Брюгге, що подивитись – відео

Гент та Брюгге, що подивитись та куди піти

Гент та Брюгге – 2 маленькі містечка королівства Бельгія. Старовинні вулички, атмосфера середньовіччя, маленькі будиночки – це перше, на що звертаєш увагу приїхавши в Гент чи Брюгге.

У перший день ми гуляли столицею королівства, вивчали та досліджували цікаві місця Брюсселю.

Що подивитись в Генті та Брюгге?

В Генті та Брюге є куди піти та на що подивитись. В туристичному плані Брюгге та Гент не менш цікаві за столицю країни Брюссель. Міста хоч і маленькі, але дуже атмосферні та багаті на цікаві локації та архітектуру.

Замок в Генті та вежа Беффруа (Белфорт) в Брюгге кожного року притягують натовп туристів. До речі, замок в Генті знаходиться в самому центрі міста, що не є типовим для замків загалом. Замок служив сховищем для мешканців міста.
А вежа Белфорт в Брюгге – це сторожова вежа, додала ще більше популярності цьому місту після виходу фільму “Залягти на дно в Брюгге”. Висота вежі Белфорт 110 метрів.
До речі, в Генті теж є своя вежа, вона вважається найвищою в Бельгії. На відміну від Брюгге ця вежа обладнана ліфтом.

Собор св. Миколая в Генті – готичний собор, його можна добре роздивитись з вежі. У церковному сховище зібрана велика колекція предметів культури та дорогоцінних металів.

Головна площа міста Korenmarkt в Генті, колись тут знаходився величезний ринок зерна та Grotte Markt в Брюгге ще два місця концентрації туристів. З назви просто здогадатись яку функцію виконували ці площі в старовину.
В перед різдвяні тижні на Гроте Маркт в Брюгге заливають величезний каток під відкритим небом. Де усі бажаючі можуть абсолютно безкоштовно покататися (при наявності власних ковзанів).

Канали в Брюгге використовуються в туристичних цілях – для проведення екскурсій на човнах з оглядом міста та мостів.

Читайте також: Брюссель, що подивитись

Враховуючи компактні розміри цих міст, побачити цікаві туристичні місця в Генті та Брюгге вдасться за 1 день, навіть поплавати на каналі в Брюгге та попити пива в числених пабах часу вистачить.

Від Брюсселю до Генту та від Генту до Брюгге приблизно однакова відстань. Орієнтовний час добирання поїздом 30 хв між містами. Я рекомендую спочатку відвідати Гент, а далі рухатись в Брюгге. Як на мене Брюгге цікавіший, тому краще його залишити на десерт.