Перейти до вмісту

Геніальні лайфхаки для подорожей

Ви просили мене писати більше про лайфхаки та поради для подорожей, тому тримайте ще декілька геніальних лайфхаків та порад для подорожей, що спростять планування відпочинку та допоможуть отримати максимум від подорожі.

Як отримати кращі місця в літаку?

Реєструючись удвох на літак онлайн обирайте одне місце біля вікна, а друге – біля проходу. Якщо рейс мало заповнений є велика ймовірність, що між вами нікого не посадять і у вас буде більше простору. А якщо ж раптом хтось займе місце між вами, то просто поміняйтесь з цією людиною. А як шукати дешеві квитки я розповідав у цій статті.

Як не стояти в черзі в туалет?

Найбільша черга в туалет в літаку одразу після обіду, а найменша після набору висоти або за 10-20 хвилин до посадки.

Подарунки від авіакомпанії або готеля.

Якщо ваша мандрівку приурочено до дня народження, заручин, весілля або річниці, обов’язково розкажіть про це в аеропорту або готелі. Деякі авіакомпанії пересаджують іменинників і молодят в бізнес-клас. А в готелях можуть безкоштовно дати кращий номер, кошик фруктів або шампанське з нагоди такої події.

Безкоштовні екскурсії у місті.

Наприклад, у багатьох містах Європи проводяться Free Walking Tours – це безкоштовні ознайомчі екскурсії по місту. Як правило, їх проводять англійською, проте іноді можна знайти і україномовного/російськомовного гіда. За таку екскурсію грошей з вас не попросять, тут діє система чайових. Знайти гіда вам допоможе жовта або червона парасоля.

Як шукати класні локації для фото у подорожі.

В пошуках класних локацій в новому місті скористайтесь instagram та геолокаціями. Просто повторюйте за блогерами і ваші друзі оцінять ваші фото!

Де краще поїсти в новому місті?

Ще одна порада стосується харчування в подорожах. Головною і найкращою ознакою «правильного» закладу громадського харчування є кількість людей в ньому. Не варто йти туди, де багато вільних місць, краще поштовхатися в переповненому кафе – там вас гарантовано нагодують смачно і недорого. Що спробувати в новій країні я розповідав тут.

Як зарядити телефон у подорожі?

Трапилось найстрашніше: ти в іншій країні, а вилка від телефону залишилася вдома. Або розетки в місці прибуття виявилися іншої конфігурації. Що ж робити в такій ситуації? У номерах готелів, залах очікування, кафе або фойє великих установ точно знайдеться хоч один сучасний телевізор, у якого збоку є роз’єм для підключення USB. Через нього якраз і можна зарядити телефон, не витрачаючи ні копійки на покупку місцевого адаптера або оригінальної зарядки. Що потрібно брати у подорож – відповідь знайдете ось тут.