Перейти до вмісту

Ферма равликів “Західний равлик”, екскурсія та дегустація, костел у селі Вовків

Поїхали ми з друзями на гастрономічний тур на равликову ферму. Для цього обрали ферму равликів під назвою “Західний равлик“, а по дорозі додому відвідали село Вовків, де зберігся готичний костел.

Ферма равликів “Західний равлик” – відео

Де знаходиться ферма “Західний равлик”

Ферма “Західний равлик” знаходиться у селі Солонка, зовсім недалеко від Львова. Якщо вас цікавить екскурсія на ферму равликів та дегустація равликів – це саме те місце. Доїхати сюди можна, як власним автомобілем так і маршруткою чи автобусом, що їде через Солонку. По часу це не займе багато, адже знаходиться ферма равликів зовсім поруч зі Львовом.

Екскурсія та дегустація равликів

Екскурсія на ферму равликів обійдеться вам у 100 грн, а за дегустацію доведеться ще доплатити в залежності від обраної страви. Актуальні ціни все ж краще дивитись на сайті або на сторінц у FB.

Дегустація та ферма равликів буде однаково цікава, як дорослим так і дітям. А костел у Вовків доповнить ваш instagram новими цікавими і тематичними фото.

Козяча ферма Шеврет, ще одне цікаве місце для сімейного відпочинку.

Виявляється, що равлики канібали та можуть змінювати стать, а їх ікра коштує просто шалених грошей. Найдорожче у равликів – це їх слиз, бо дуже корисний та активно використовується у косметології та ікра. Ціни на ікру равликів просто космічні, якщо не помиляюсь цінник має три нулі.

Костел св Марії Магдалини у селі Вовків

Костел у селі Вовків має назву Костел Св. Марії Магдалини. Тут знімали перший Український детектив за твором І. Франка. В середину костелу заходити не рекомендую, бо будівля в аварійному стані, але ззовні виглядає гарно та дуже інстаграмно.

Якщо ви теж шукаєте цікаві локації біля Львова – рекомендую відвідати ці два місця, адже знаходяться вони зовсім поруч.