Ферма равликів “Західний равлик”, екскурсія та дегустація, костел у селі Вовків

ферма равликів західний равлик

Поїхали ми з друзями на гастрономічний тур на равликову ферму “Західний равлик”, а по дорозі додому відвідали село Вовків, де зберігся готичний костел.

Де знаходиться ферма “Західний равлик”

Ферма “Західний равлик” знаходиться у селі Солонка, зовсім недалеко від Львова. Якщо вас цікавить екскурсія на ферму равликів та дегустація равликів – це саме те місце.

Доїхати сюди можна, як власним автомобілем так і маршруткою чи автобусом, що їде через Солонку.

Екскурсія та дегустація равликів

Екскурсія на ферму равликів обійдеться вам у 100 грн, а за дегустацію доведеться ще доплатити в залежності від обраної страви.

Дегустація та ферма равликів буде однаково цікава, як дорослим так і дітям. А костел у Вовків доповнить ваш instagram новими цікавими і тематичними фото.

Козяча ферма Шеврет, ще одне цікаве місце для сімейного відпочинку.

Виявляється, що равлики канібали та можуть змінювати стать, а їх ікра коштує просто шалених грошей. Найдорожче у равликів – це їх слиз, бо дуже корисний та активно використовується у косметології.

Костел св Марії Магдалини у селі Вовків

Костел у селі Вовків має назву Костел Св. Марії Магдалини. Тут знімали перший Український детектив за твором І. Франка. В середину костелу заходити не рекомендую, бо будівля в аварійному стані, але ззовні виглядає гарно та дуже інстаграмно.

Якщо ви теж шукаєте цікаві локації біля Львова – рекомендую відвідати ці два місця, адже знаходяться вони зовсім поруч.