Перейти до вмісту

Де найкраще сидіти у літаку на випадок турбулентності

Якщо переліт викликає у вас панічний страх, то турбулентність ще більше його підсилить. Хоч турбулентність і не є небезпечним явищем все ж це неприємні відчуття. За понад 120 років історії авіації не відбулося жодної катастрофи, причиною якої була б або могла б бути турбулентність.

Термін походить від латинського Turbulentus і може перекладатися як бурхливий, хаотичний, невпорядкований. В авіації цей термін означає коливання літака, які виникають в результаті нисхідних та висхідних вихрових потоків вітру.

Яке місце вибрати в літаку

Усі літаки спроектовані так, щоб витримувати бовтанку та перевантаження таким чином, щоб пасажири відчували лише невелике погойдування.

Найкраще місце в літаку, що допоможе комфортно та легко пережити турбулентність, знаходиться біля крил та в передній частині салону. Крила дозволяють зберегти потрібний баланс, тоді як у хвостовій частині більше відчувається турбулентність.

Також пасажири передніх місць менше відчувають шум від двигунів літака. А ще треба пам’ятати, що не можна змінювати місце в літаку, щоб у разі катастрофи можна було ідентифікувати останки.

Як економити при купівлі квитків на літак

Про те, як шукати дешеві квитки та економити на їх купівлі ми розповідаємо у цьому відео.