Перейти до вмісту

Де найкраще сидіти у літаку на випадок турбулентності

Якщо переліт викликає у вас панічний страх, то турбулентність ще більше його підсилить. Хоч турбулентність і не є небезпечним явищем все ж це неприємні відчуття. За понад 120 років історії авіації не відбулося жодної катастрофи, причиною якої була б або могла б бути турбулентність.

Термін походить від латинського Turbulentus і може перекладатися як бурхливий, хаотичний, невпорядкований. В авіації цей термін означає коливання літака, які виникають в результаті нисхідних та висхідних вихрових потоків вітру.

Усі літаки спроектовані так, щоб витримувати бовтанку та перевантаження таким чином, щоб пасажири відчували лише невелике погойдування.

Як економити при купівлі квитків на літак

Про те, як шукати дешеві квитки та економити на їх купівлі ми розповідаємо у цьому відео.

Як купувати авіаквитки дешево та де шукати дешеві авіаквитки

Яке місце вибрати в літаку

Найкраще місце в літаку, що допоможе комфортно та легко пережити турбулентність, знаходиться біля крил та в передній частині салону. Крила дозволяють зберегти потрібний баланс, тоді як у хвостовій частині більше відчувається турбулентність.

Також пасажири передніх місць менше відчувають шум від двигунів літака. А ще треба пам’ятати, що не можна змінювати місце в літаку, щоб у разі катастрофи можна було ідентифікувати останки.

Читайте також: Поради як швидко заснути