Чому Український youtube вмирає

Чому український youtube вмирає

Спочатку хотів записати про це окреме відео, але вирішив, що достатньо буде короткий пост. Причин існує багато, наводжу три основні на мою думку:

Чому Український youtube вмирає

  • Перша і найголовніша – підтримка аудиторії, а точніше її відсутність.
  • Друга причина – український сегмент дуже маленький в youtube просторі.
  • Третя причина – youtube сам вирішує, що вам показувати

Для тих, хто потрапив на цю сторінку з видачи google і не розуміє про що йде мова, то от вам посилання на канал Нотатник Мандрівника

Чомусь ми не цінуємо і не підтримуємо, що маємо. Потрапити у рекомендації, я вже мовчу про ТОП, без вашої допомоги неможливо. Алгоритми youtube аналізують багато факторів – це і активність аудиторії і к-ть переглядів, лайків чи коментарів, і кількість репостів, а також тривалість перегляду контенту. Не к-сть загалом, а саме тривалість на 1 користувача, що вже потім впливає на загальну к-сть переглядів.

Тобто, якщо відео дивляться мало, то і показувати його іншим корисувачам youtube не буде. А якщо таке ж відео є вже російською, і на ньому 100 тис переглядів, то для чого показувати у видачі український аналог?
І тут постає головне питання, а для чого тоді змінати щось. Для чого кудись їздити, витрачати свої гроші та техніку чи квитки, потім це довго монтувати, якщо в результаті у тебе буде 3-4 хв перегляду з 10 хв. Серйозно, це ж вбиває будь-яку мотивацію створювати новий контент і відповідно ніяк не допомагає вже створеному.

Якщо ти відомий діяч, що прийшов з телебачення, то і аудиторія у тебе вже є автоматично. А що робити іншим, знімати якийсь треш з челенджами чи румтур, можливо такі відео ви більше дивитесь? Чи всі пішли в тіктор і більше 15 секунд не витримують дивитись?

Читайте також: Ведмежий притулок Домажир

Так, мені підгорає, дуже підгорає. Я стараються випускати регулярно, покращувати картинку чи звук (це не завжди добре виходить), додаю ефекти чи цікаві переходи. А толку, якщо ви, дорогі підписники, дивитесь менше 50% тривалості відео. Та й більшість переглядів без підписки взагалі. Це я апелюю до 3 причини – клятого дзвіночка, бо сподіваюсь, що вам просто не приходять сповіщення про нові відео, тому ви їх і не дивитесь.