Перейти до вмісту

Чому Український youtube вмирає

Спочатку хотів записати про це окреме відео, але вирішив, що достатньо буде короткий пост. Причин існує багато, наводжу три основні на мою думку:

Чому Український youtube вмирає

  • Перша і найголовніша – підтримка аудиторії, а точніше її відсутність.
  • Друга причина – український сегмент дуже маленький в youtube просторі.
  • Третя причина – youtube сам вирішує, що вам показувати

Для тих, хто потрапив на цю сторінку з видачи google і не розуміє про що йде мова, то от вам посилання на канал Нотатник Мандрівника

Чомусь ми не цінуємо і не підтримуємо, що маємо. Потрапити у рекомендації, я вже мовчу про ТОП, без вашої допомоги неможливо. Алгоритми youtube аналізують багато факторів – це і активність аудиторії і к-ть переглядів, лайків чи коментарів, і кількість репостів, а також тривалість перегляду контенту. Не к-сть загалом, а саме тривалість на 1 користувача, що вже потім впливає на загальну к-сть переглядів.

Тобто, якщо відео дивляться мало, то і показувати його іншим корисувачам youtube не буде. А якщо таке ж відео є вже російською, і на ньому 100 тис переглядів, то для чого показувати у видачі український аналог?
І тут постає головне питання, а для чого тоді змінати щось. Для чого кудись їздити, витрачати свої гроші та техніку чи квитки, потім це довго монтувати, якщо в результаті у тебе буде 3-4 хв перегляду з 10 хв. Серйозно, це ж вбиває будь-яку мотивацію створювати новий контент і відповідно ніяк не допомагає вже створеному.

Якщо ти відомий діяч, що прийшов з телебачення, то і аудиторія у тебе вже є автоматично. А що робити іншим, знімати якийсь треш з челенджами чи румтур, можливо такі відео ви більше дивитесь? Чи всі пішли в тіктор і більше 15 секунд не витримують дивитись?

Читайте також: Ведмежий притулок Домажир

Так, мені підгорає, дуже підгорає. Я стараються випускати регулярно, покращувати картинку чи звук (це не завжди добре виходить), додаю ефекти чи цікаві переходи. А толку, якщо ви, дорогі підписники, дивитесь менше 50% тривалості відео. Та й більшість переглядів без підписки взагалі. Це я апелюю до 3 причини – клятого дзвіночка, бо сподіваюсь, що вам просто не приходять сповіщення про нові відео, тому ви їх і не дивитесь.