Перейти до вмісту

Безкоштовні авіаквитки для дітей!

Авіакомпанія Qatar Airways ввела нульовий тариф на переліт для дітей, в рамках нової акції. Перевізник розпродає дитячі квитки у супроводі дорослих з нульовим тарифом, для цього лише потрібно під час купівлі ввести спеціальний промокод – KIDS у відповідне поле.

Деталі акції:

  • період дії акції : 18 червня – 25 червня 2021 року
  • перельоти: 18 червня – 10 грудня 2021 року (подорож повинна бути завершена до 10 грудня 2021)
  • промокод для знижки – KIDS
  • інші умови: промокод застосовується лише до окремих класів бронювання в салоні економ класу (тариф Convenience для класів бронювання (RBD) S, V, L, M та K і тариф Comfort для класів бронювання (RBD) H, B та Y). Цей промокод не поєднується з іншими пропозиціями або акціями

Авіакомпанія Qatar Airways – національна авіакомпанія Катару зі штаб-квартирою в столиці країни місті Доха. Авіакомпанія виконує рейси до 160 пунктів призначення, з яких усі є міжнародними.

Qatar Airways пропонує гнучкі умови бронювання:

Необмежена кількість змін

Пасажири можуть змінювати дату перельоту та пункт призначення в тому ж класі бронювання стільки разів, скільки їм це знадобиться, без сплати обов’язкових зборів (водночас необхідно оплатити різницю вартості тарифів та зборів).

Читайте також: Куди поїхати в Україні

Відшкодування вартості квитка Qatar Airways

Пасажири також можуть повернути вартість невикористаного квитка у такий самий спосіб, у який ви сплатили за нього, без стягнення жодних штрафів чи зборів.