Добре зібрана аптечка туриста може врятувати відпустку та уберегти вас від зайвих витрат, оскільки це така ж необхідна в подорожі річ, як паспорт чи банківська картка. Аптеча в дорогу – це дуже важлива річ, що може навіть врятувати вам життя.
Я свого часу знехтував цим, а потім довелось купувати каплі для носа за 7 євро в Італії. Після цього випадку я завжди беру аптечку в дорогу незалежно куди і на скільки часу я їду.
Аптечка в дорогу повинна відповідати віку мандрівника та напрямку подорожі. Так, для дітей або ж їдучи на море потрібно буде добрати додаткові препарати. Постарайтеся взяти усі необхідні ліки, щоб проблеми не застали вас зненацька. Для перевезення ліків я користуюсь маленькою косметичкою з бігунцем.
Аптечка мандрівника: необхідний мінімум
- знеболюючі препарати
- жарознижуючі препарати
- таблетки для горла
- активоване вугілля
- антигістамінні препарати (опційно)
- каплі для носа (опційно)
Це базовий набір лікарських засобів на всі випадки життя. Не потрібно набирати усе пачками, достатньо взяти по 1 пластинці або ж по декілька таблеток усього. Важливо розуміти, що препарат, який в Україні продається вільно, в іншій країні може виявитися рецептурним, коштувати набагато дорожче або бути відсутнім.
Що ще покласти в аптечку для подорожі:
- пластир
- антисептик
- засіб від опіків
- мазь від ударів чи розтягнень
На морі або ж у горах 2 останні пункти вам точно знадобляться. А пластир потрібен завжди, бо натерті ноги то таке собі задоволення.
Читайте також: Куди поїхати в Україні
Як перевозити аптечку туриста.
Усі рідкі лікарські засоби потрібно перевозити в прозорому пакеті, що герметично закривається, це вимога авіакомпаній. Також пам’ятайте про обмеження на об’єм речовин (не більше 100 мілілітрів), це теж вимога при перетині кордону. Не беріть з собою у подорож ртутні термометри чи ножиці у ручний багаж, як правило, авіакомпанії забороняють їх перевозити.
Бажаємо, щоб під час подорожі вам не знадобився вміст аптечки туриста. Але з нею відпочинок буде безпечним і спокійним.